Pluralizm - fenomen na naszym forum

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nestor
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2016, 08:35
Imieniny:

Pluralizm - fenomen na naszym forum

Post autor: Nestor » 02 gru 2019, 11:19

Pluralizm - fenomen na naszym forum
Pluralizm – w życiu społecznym jest to taka sytuacja w funkcjonowaniu państwa lub innej organizacji, gdy różne grupy mają prawo wyrażać swoje interesy, w tym zwłaszcza mieć udział w sprawowaniu władzy. Pluralizm zakłada poszanowanie zróżnicowań społecznych i kulturowych i uznanie równości poglądów. -Wikipedia
Zastanawiam się już nad tym od dłuższego czasu, dlaczego na naszym forum nie zachodzi fenomen bicia po mordach przeciwników religijno - politycznych.
Religijno-politycznych ? przecież obecnie rządzący cały czas powtarzają jak mantrę, że działają w obronie religii, życia nienarodzonego i Maryi zawsze dziewicy z Torunia. Do tego dokładają politykę walenia po mordach przeciwników politycznych i obsadzania stołków rządowych kłamcami, oszustami i inną maścią kolaborantów.
I tu objawia się nam nasze forum ludzi którzy popierają partię rządzącą, ale nie chodzą do kościoła i nie są oszustami, chodzą do kościoła i są uczciwi, a także ludzie wierzący i niewierzący z opozycji.
I że się jeszcze nie pozabijali !
O "kurwach i hujach" tak często używanych w innych mediach społecznościowych nie napiszę więcej, bo nie warto popularyzować żydowskich internetowych interesów. :P
I tu mamy bardzo ciekawy przykład płynący prosto z najtwardszej ostoi religii nowo rządzących a mianowicie z Częstochowy. Tam grupa tradycyjnie wierzących katolików, protestowała w obronie świeckich sądów.
To prawdziwy paradoks.
Ale z powodu tego szamba wylewającego się z mediów publicznych takie paradoksy będą coraz częstsze. Weźmy chociaż obrońcę demokracji i Solidarności ( tej prawdziwej nie mylić z Dudową) byłego posła Piotrowicza, któremu wierni popierający rządzących, ale uczciwi, sprzedali kopa w dupę a Prezes go mianował do TK.
Nie paradoks?

A teraz wracam do Częstochowy w której nasze forum organizowało jedne z pierwszych pielgrzymki karawaningowe
Protest prawdziwych obywateli ( często chodzących do kościoła ) w obronie świeckich sądów ( usilnie rozwalanych przez obrońców wiary z PIS)

Manifestacja pod sądem w Częstochowie. "Republika banasiowa sama się nie osądzi"
Ponad 150 osób pojawiło się w niedzielne popołudnie pod siedzibą częstochowskich sądów, by zamanifestować swe poparcie dla sędziów, którzy stają w obronie swej niezależności od polityków. Była do najliczniejsza do twej pory pikieta, którą pod sądami organizował KOD w Częstochowie.
Obrazek
Fot. Grzegorz Skowronek / AG

Obrazek
Fot. Grzegorz Skowronek / AG

Chyba zadzwonię do Banasia lub Morawieckiego, bo ni cholery już w tej papce propagandowej TVP się nie mogę odnaleźć. :dobani:
Polska, co za piękny kraj, jestem za stary żeby być sędzią, ale dość młody, by śpiewać - wokalista Rolling Stones Mick Jagger (74 l.)

Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2051
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Pluralizm - fenomen na naszym forum

Post autor: Irel » 02 gru 2019, 14:08

Nestor pisze:
02 gru 2019, 11:19
Chyba zadzwonię do Banasia lub Morawieckiego, bo ni cholery już w tej papce propagandowej TVP się nie mogę odnaleźć.
Zdecydowanie polecam Banasia. Jest skuteczniejszy. :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości

Awatar użytkownika
Jasminum
Forumowicz
Posty: 283
Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:05
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Pluralizm - fenomen na naszym forum

Post autor: Jasminum » 02 gru 2019, 17:20

Nestor! Dzwoń do Banasia :haha:
Kobiety powinny trzymać się razem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne tematy”