Życzenia Noworoczne

Wyrażam zgodę na umieszczenie w Życzeniach Noworocznych, linku do swojej strony www. Prywatnej lub komercyjnej. Życzenie/ ogłoszenie będzie widoczne dla użytkowników do 05/01/2021.
Życzenia muszą się składać z obrazka w temacie Noworocznym + w życzeniach link do swojej strony. Niestety trzeba się zarejestrować na forum.
Posty mało zbliżone treścią i formatem do już opublikowanych , lub niespełniające kryteriów będą usuwane.
Regulamin forum
Wyrażam zgodę na umieszczenie w Życzeniach Noworocznych , linku do swojej strony www. Prywatnej lub komercyjnej. Życzenie/ ogłoszenie będzie widoczne dla użytkowników do 05/01/2021.
Życzenia muszą się składać z obrazka w temacie Noworocznym + w życzeniach link do swojej strony. Niestety trzeba się zarejestrować na forum.
Posty mało zbliżone treścią i formatem do już opublikowanych , lub niespełniające kryteriów będą usuwane.
Admin
Sheriff
Posty: 438
Rejestracja: 02 gru 2012, 16:27
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Życzenia Noworoczne

Post autor: Admin »

Obrazek

Wszystkim Użytkownikom naszego Forum,
Karawanierom i Przyjaciołom życzymy,
aby kolejny rok był wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem,
w którym zrealizujecie wszystkie swoje osobiste plany, zamierzenia
i aby wszystkie podjęte działania zakończyły się sukcesem.


Administracja forum i portalu KBP Karawanier
Awatar użytkownika
Nestor
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 08 wrz 2016, 08:35
Imieniny:

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Nestor »

Obrazek
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery,
Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność, a wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten wigilijny wieczór.
Tego wszystkim życzy załoga Nestora.
Polska, co za piękny kraj, jestem za stary żeby być sędzią, ale dość młody, by śpiewać - wokalista Rolling Stones Mick Jagger (74 l.)
Awatar użytkownika
Jacek
Karawanier
Posty: 845
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:32
Lokalizacja: Mam tak samo jak Ty
Kontakt:

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Jacek »

Obrazek

W ten Nowy Rok każdy przesyła
najpiękniejsze na świecie życzenia
i ja Tobie z głębi serca wysyłam
najcieplejsze pozdrowienia.

Niech umili ci dobrą zabawę
tłum przyjaciół, co zawsze życzliwi,
a Twój uśmiech od ucha do ucha
niech nikogo dzisiaj nie dziwi.

Niech Ci zdrowie dopisuje,
na każdym kroku,
a pomyślność nie opuszcza w 2021 roku!
Najciekawsze jest za widnokręgiem
Awatar użytkownika
Cuba
Forumowicz
Posty: 491
Rejestracja: 07 mar 2015, 19:12
Lokalizacja: Międzyborów
Kontakt:

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Cuba »

Niech Wam się darzy w Waszej pasji karawaningowej.

Obrazek

Najlepszego Karawanierom życzy Forum ST 1300
Kuba Pozdrawiam :)
Honda Varadero 125 V - Małe serce w dużym motocyklu
Dupy nie urywa ale pojeździć można na "B" :cool:
Antek
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 25 lis 2014, 22:54
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Sikórz

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Antek »

Od zaprzyjaźnionej z nami od lat firmy odzieżowej
normal_kartka.jpg
Promoefekt

PROMOEFEKT.pl
JHKPOLSKA.PL

Adrian Wielgus
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam.
Antoni popularnie zwany Antkiem.
Awatar użytkownika
Gabor
Forumowicz
Posty: 335
Rejestracja: 03 mar 2014, 18:59
Lokalizacja: Wygląd i Nickt potrafią zmylić.

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Gabor »

Niech zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.
W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni.

Obrazek
Potrzebny jest czyjś uśmiech, aby samemu też się uśmiechnąć. Grzegorz z Małżonką.
Awatar użytkownika
Lejka
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 21 mar 2014, 13:12
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mistrzewice

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Lejka »

Obrazek

Niech Nowy Rok 2021
będzie czasem pokoju, miłości
oraz realizacji najskrytszych marzeń

Przyjaciołom i partnerom

życzą ...LEJKA z Rodziną
Lejka pozdrawia
Awatar użytkownika
Ciok
Old Traveler
Posty: 612
Rejestracja: 07 lut 2014, 10:54
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Ciok »

Obrazek

Życzymy Wam przede wszystkim bezpieczeństwa na drodze, aby każda motocyklowa przejażdżka była źródłem jedynie miłych wspomnień.
Życzymy Wam przejechanej całej masy kilometrów wraz z ludźmi, którzy motocyklową pasję dzielą razem Wami i dzięki którym ta pasja staje się Wam jeszcze droższa.
Życzymy Wam satysfakcji ze sprzętu który macie, a także spełnienia marzeń o motocyklach, którymi jeździć byście chcieli.
Życzymy Wam też czasu na motocyklowe wojaże i paliwa tańszego od wody mineralnej - nie tylko w krajach pustynnych.
Jednym słowem udanego sezonu 2021
Old Traveler - Ciok z Rodzinką i ścigacz.pl
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Awatar użytkownika
Bercik
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 18 mar 2015, 11:33
Lokalizacja: Silesia

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Bercik »

Obrazek

Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła,
radości i przyjaciół,
a w Waszym domu nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
516
Awatar użytkownika
Jaro
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 07 maja 2014, 21:06
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Jaro »

Obrazek

Aby od Sylwestra cały rok był ekstra,
by marzenia się spełniały,
by pieniążki kieszeń Twą wypchały,
a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały.
Tomek
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 04 gru 2012, 19:52
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Tuszczyn

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Tomek »

U mienia już strzelają... kot się boi wysrać.. :chytry:

Obrazek

Zaraz przyjdzie Nowy Rok,
Znów dla ludzi będzie szok,
Jak to szybko płynie czas,
Jak wiele rzeczy omija nas…
Marcin
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 05 cze 2013, 21:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Marcin »

I ja się przyłączam do życzeń:

Obrazek

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości,
ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym,
co nas czeka.
Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro.
Dużo zdrowia mało corony.
Awatar użytkownika
Smigold
Forumowicz
Posty: 235
Rejestracja: 05 sty 2014, 19:56
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Smigold »

Obrazek

Kochani!!! Życzę Wam Nowego Roku 2021 bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.
Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie,
a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech.
Kino-największa ze sztuk
Szarp
Forumowicz
Posty: 66
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:44
Imieniny:

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Szarp »

Obrazek

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość,
miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń,
a gdy się one już spełnią,
niech dorzuci garść nowych marzeń,
bo tylko one nadają życiu sens!
Stefan
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 06 sie 2016, 10:51
Imieniny:

Re: Życzenia Noworoczne

Post autor: Stefan »

Wszystkiego Najlepszego w 2021 roku.

Obrazek

Obrazek

Dużo, dużo zdrowia. :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Życzenia Noworoczne”