Kukiz - lokator któremu się należy

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacek
Karawanier
Kontakt:

Post autor: Jacek » 03 lis 2017, 09:59

Polityk napisał Facebooku, że przez 65 lat jego rodzina płaciła czynsz, a jego babcia i mama były od 1945 roku najemcami tego mieszkania. "Od 1982 roku byłem w tym mieszkaniu zameldowany. W latach 90tych zostałem najemcą. Całe studia, okres pracy z AYA RL, początki małzeństwa mieszkałem non stop w Warszawie. Potem - ze względu na pracę- stała sie moim drugim domem. Kiedy pojawila sie mozliwość wykupu za 10% wartosci - wykupiłem. Dziś mieszka tam moja średnia Córka" – informował Paweł Kukiz (pisownia oryginalna - red.).
Cała afera z lokatorami właśnie polega na tym. Jedni chcą zajebać czyjąś własność i drudzy chcą się uwłaszczyć nie na swoim. :dobani:
Dlatego żadna świnia polityk nie pisze ustawy reprywatyzacyjnej.
Jaki griluje Walcową ale w tle ona już się uwłaszczyła a on dopiero ma zamiar. Gdzieś na forum już ktoś pisał o co chodzi PiS.
Najbardziej ciekawe są te cyrki lokatorów przed komisją robotniczo-chłopsko -suwerenową. Cały ten cyrk transmituje TVP na całą Polskę i świat a wszyscy się zastanawiają dlaczego ?
Przecież lokator to nie właściciel i dlaczego najemcy tak mordę piłują, że muszą zmienić mieszkanie albo iść na swoje. Na całym świecie jest to normalne a w Polsce jest co najmniej dziwne.
Ale złodzieje nie tylko są u żłoba ale i mieszkają w kamienicach.
Najciekawsze jest za widnokręgiem

Awatar użytkownika
Bożydar
Forumowicz

Re: Kukiz - lokator któremu się należy

Post autor: Bożydar » 12 lis 2017, 10:32

Problem polega na tym, że w każdym mieście w mieniu pożydowskim mieszka kupa lokatorów. Pośrednio, urzędy miejskie i grupy "władzy" na tym mieniu się uwłaszczają. Robiąc dziwne remonty czy wyburzając stare kamienice a na ich miejsce budują jakieś bloki państwowo- prywatno-deweloperskie. Kto jest właścicielem i dlaczego w miejscu " działka pożydowska" buduje się mieszkania i sprzedaje na wolnym rynku tego ja już n ie wiem.
Wiem natomiast że ktoś trzepie na tym niezłą kasę.
Pozdrawiam Bożydar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne tematy”