Popieram protest Rezydentów - nie jestem idiotą

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bożydar
Forumowicz

Post autor: Bożydar » 30 paź 2017, 06:59

Wbrew insynuacjom polityków PiS popieram protest rezydentów i lekarzy.
Skracają czas pracy do emerytury i nie dają kasy na służbę zdrowia.
Sami powymieramy i nie będą musieli wypłacać emerytury.
Pozdrawiam Bożydar

Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz

Re: Popieram protest Rezydentów - nie jestem idiotą

Post autor: Demolka » 30 paź 2017, 16:22

Obrazek
© PAP/Marcin Obara Rezydenci zakończyli protest głodowy

- W trakcie 29 dni [protestu głodowego] minister zdrowia spotkał się dwa razy, pani premier Beata Szydło poświęciła nam pół godziny - wyjaśniał jeden z protestujących lekarzy Jarosław Biliński
- Odbyły się łącznie cztery spotkania mediacyjne, na żadnym ze spotkań nie było osoby władnej, która mogłaby zakończyć protest - wskazywał.

Dodał też, że "protest nigdy nie był przeciwko komuś, nie był przeciwko władzy, był o coś"

- Postanowiliśmy w dniu dzisiejszym zakończyć protest głodowy. Kończymy tę formę protestu, ale nie kończymy walki o idee - powiedział Bieliński. Dodał, że lekarze od dzisiaj przestają pracować dużą ilość godzin i nie będą traktować "pacjentów jak cyfry".

Władza dopięła swego. Stary wyborco PiS - pora się zbierać na cmentarz. Święto Zmarłych się zbliża.
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:

Awatar użytkownika
Bożydar
Forumowicz

Post autor: Bożydar » 30 paź 2017, 18:41

Zrezygnowali bo nikt z nimi nie chciał gadać.
Solidarność własnym tyłkiem i apartamentami się zajmuje. Górnicy mają prywatne ubezpieczenie to pierdyczą itd, itd, o Klinice MSWiA nie wspomnę dla prominentnych polityków ( Zobacz Błaszczaka jak się leczy)

A TVP robią z rezydentów ..... głupich ludzi to mało powiedziane..

Obrazek
Pozdrawiam Bożydar

Awatar użytkownika
Królik
Forumowicz

Post autor: Królik » 31 paź 2017, 08:54

Mamy w budżecie tak dużo kasy, że rezydenci muszą głodować bo na Służbę zdrowia brakuje.
Ale samoloty do wożenia tyłków po świecie kupują.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Kontakt:

Post autor: Sławcio » 31 paź 2017, 17:11

Obrazek

Ja także nie jestem idiotą i nie dam się wrobić we wredną propagandę sukcesu rodem z PRL-u :chytry:
Popieram Rezydentów.
K.. :cenzura: wa na wszystko mają kasę a na zdrowie im brakuje. :mur: :wsciekly:
Pozdrawiam Sławek
Honda Varadero 125 - Małe serce w dużym motocyklu :cool:

Awatar użytkownika
Ministro
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Ministro » 31 paź 2017, 22:28

Gdy półtora roku temu do Sejmu wpłynął projekt ustawy podwyższającej uposażenie ministrów, wiceministrów i posłów, Paweł Kukiz nazwał go programem Koryto+. Wówczas pod naporem krytyki partia rządząca natychmiast wycofała się z projektu.
Gdyby posłużć się terminologią ukutą przez Kukiza, to mamy dziś do czynienia z propozycją programu Koryto+ bis. :wsciekly:
Okazuje się bowiem, że oczekiwania kancelarii Sejmu, Senatu i Prezydenta co do przyszłorocznego budżetu tych instytucji wzrosły od kilkunastu do niemal 25 procent.

Jak widać, rezydenci powinni powściągnąć swoje aspiracje, ale urzędnicy Sejmu, Senatu i Kancelarii Prezydenta już niekoniecznie.
Zaplanowali więc oni na 2018 rok rekordowy wzrost wydatków na funkcjonowanie tych instytucji. :cenzura: :wsciekly:

Sejm chce zatrudnić armię kucharzy oraz niemal podwoić liczbę ochroniarzy. Kancelaria Prezydenta potrzebuje pieniędzy na promocję idei referendum konstytucyjnego i obchody 100-lecia niepodległości, Senat zaś chce więcej pieniędzy na Polonię.

Okazuje się więc, że na wzrost wynagrodzeń dla młodych lekarzy pieniędzy nie ma. :zolta:
Na realizację politycznych pomysłów przez swoich są. :red card:
Ciekawe, jak PiS chce to wyjaśnić wyborcom. :cenzura:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne tematy”