Moja przyczepa

Nasze kampery, przyczepy, holowniki, namioty, rowery, konie, bryczki, wigwamy itp. itd. Tym czym podróżujemy i lubimy się pochwalić.
Regulamin forum
Proszę pamiętać o braku anonimowości w sieci i wynikających z tego zagrożeniach. Wszelkie fotografie, informacje podajecie Użytkownicy forum na
"wyłączną, własną odpowiedzialność".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

Dla ścisłości to 5:54 (a nie 4:54) :D . Z reguły wstaję 33as przed szóstą i nie jest to dla mnie środek nocy :spanie1: tylko początek dnia. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze szałasy”