Moja przyczepa
Regulamin forum
Proszę pamiętać o braku anonimowości w sieci i wynikających z tego zagrożeniach. Wszelkie fotografie, informacje podajecie Użytkownicy forum na
"wyłączną, własną odpowiedzialność".
Proszę pamiętać o braku anonimowości w sieci i wynikających z tego zagrożeniach. Wszelkie fotografie, informacje podajecie Użytkownicy forum na
"wyłączną, własną odpowiedzialność".
- heinrich12
- Forumowicz
- Posty: 345
- Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
- Imieniny: 0- 0- 0
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Moja przyczepa
Dla ścisłości to 5:54 (a nie 4:54)
. Z reguły wstaję
przed szóstą i nie jest to dla mnie środek nocy
tylko początek dnia. Pozdrawiam.