Polacy mordowali Żydów?

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
Antek
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 25 lis 2014, 22:54
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Sikórz

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Antek »

Ja też zawsze wiedziałem, że te okropne napisy na murach "żydy precz do izraela" to same żydy piszą.
A ty sum masz jakieś kontakty z tym żydem rabinem, że wiedziałeś wcześniej?
Pozdrawiam.
Antoni popularnie zwany Antkiem.
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Marek LU »

Proponuję odwiedzić wieś Treblinka i policzyć murowane domy, które powstały w latach 40tych ub. wieku. Czy mam coś jeszcze dodać?
Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3972
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Sławcio »

Nie wiedzieć czemu albo raczej wiedzieć ale lepiej nie myśleć na tych terenach (Treblinki i okolic) jakiś dym się snuje nad polami.
Dziwnie i straszno jakoś. Jeden wielki cmentarz - kirkut
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
sum
Karawanier
Posty: 254
Rejestracja: 29 cze 2014, 10:04
Imieniny:

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: sum »

Antek pisze: 08 sie 2018, 10:42 Ja też zawsze wiedziałem, że te okropne napisy na murach "żydy precz do izraela" to same żydy piszą.
A ty sum masz jakieś kontakty z tym żydem rabinem, że wiedziałeś wcześniej?
Nie wiedziałem wcześniej i nie mam kontaktu z Rabinem. Obaj jako świadkowie tamtych wydarzen znalismy prawdę. Żydzi na potrzeby kreowania wizerunku na którym mozna materialnie i moralnie skorzystać wytworzyli legendę. Rabin nie czyta naszego forum więc nie wiedział że są jeszcze ludzie którzy w bajkę pt wygnanie 68 wierzą i postanowił powiedziec prawdę.
Najbardziej bawi mnie fakt i doceniam nasze forum gdyż Rabin nawet jak zlotym kamperem objedzie świat i będzie chcial to opisać na forum camperteam to nie będzie miał takiej mozliwości ponieważ tam za taka prawdę która obwiescił, tamtejsi czynownicy holokaust industry wyrzucają z forum dożywotnio ;)
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Marek LU »

sum pisze: 09 sie 2018, 02:51 Rabin nie czyta naszego forum więc nie wiedział że są jeszcze ludzie którzy w bajkę pt wygnanie 68 wierzą i postanowił powiedziec prawdę.
Wygnanie 68 można wyobrazić sobie jako opuszczenie marnej, zapyziałej, pełnej tępych umysłowo konsumentów knajpy. Knajpy, w której kelner przyjmując zamówienie pochyla się nad stolikiem i puszcza bąki. Kierownik sali na zwróconą mu uwagę też nie widzi w tym nic złego. Nie podoba się atmosfera tej knajpy, można znaleźć inną. Nam w tej knajpie jest dobrze, to nasza knajpa, myśmy ją stworzyli według naszych wzorców i potrzeb. Trudno się dziwić kelnerowi i kierownikowi sali wszak obaj wywodzą się z tej samej kasty społecznej, żeby nie powiedzieć dołów intelektualnych tamtejszego społeczeństwa.
Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
sum
Karawanier
Posty: 254
Rejestracja: 29 cze 2014, 10:04
Imieniny:

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: sum »

Marku nawet nie staram się zrozumiec o co Ci chodzi i po co ciągle bredzisz o ulomnosciach społeczenstwa. Przez grzecznośc zakladam że zrozumiałes wypowiedź rabina i rozumiem jaki to dla Ciebie szok. Sam przeżyłem podobny gdy się dowiedziałem że dzieci nie przynosi bocian. Ale otrząśnij się, ciesz sie z tego że wiesz wiecej, jestes mądrzejszy o wiedzę rabina i nie będziesz sie kompromitował opowiadając bajki jako prawdę, czego z całego serca życzę ;)
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Marek LU »

sum pisze: 09 sie 2018, 07:46 Marku nawet nie staram się zrozumiec o co Ci chodzi i po co ciągle bredzisz o ulomnosciach społeczenstwa.
Ja nie byłem pierwszy w ocenie mądrości naszych rodaków. Przede mną zrobił to dużo wcześniej Jan Kochanowski
NA MATEMATYKA
Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.
Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3972
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Sławcio »

Marek LU pisze: 09 sie 2018, 08:21
sum pisze: 09 sie 2018, 07:46 Marku nawet nie staram się zrozumieć o co Ci chodzi i po co ciągle bredzisz o ułomnościach społeczeństwa.
Ja nie byłem pierwszy w ocenie mądrości naszych rodaków. Przede mną zrobił to dużo wcześniej Jan Kochanowski
NA MATEMATYKA
Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.
Celna riposta. ;) :ok:

Mądrych miło poczytać i się z nimi nie zgadzać :szok:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
sum
Karawanier
Posty: 254
Rejestracja: 29 cze 2014, 10:04
Imieniny:

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: sum »

Riposta celna dla odwrocenia kota ogonem i dyskusji na poziomie poradnika młodego psychiatry.
Marku &co. Pierwszy rabin RP i moja skromna osoba zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby namówić Was abyscie sie nie osmieszali snując fantasmagorie na temat wydarzeń 68 roku. Już bardziej nie mozemy pomóc. Do Was nalezy decyzja czy wierzyc bajkom czy faktom.
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Marek LU »

sum pisze: 09 sie 2018, 11:40 Pierwszy rabin RP i moja skromna osoba zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby namówić Was abyscie sie nie osmieszali snując fantasmagorie na temat wydarzeń 68 roku. Już bardziej nie mozemy pomóc.
Jak to nie możecie? Należy poprosić Pierwszego Rabina RP o skomentowanie naszych wypowiedzi w tutejszym wątku. Rejestracja na forum nie jest skomplikowana i na pewno da sobie radę. Do dokonania stosownego wpisu chyba nie jest wymagana specjalna zakładka z certyfikatem koszerności?
Jeśli tak, moderator powinien się postarać by forum było dostępne dla ludzi o różnych wyznaniach wiary.
Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
Awatar użytkownika
Henryk
Forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: 30 mar 2014, 20:26
Imieniny: 0- 0- 0

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Henryk »

Marek LU pisze: 09 sie 2018, 12:37
sum pisze: 09 sie 2018, 11:40 Pierwszy rabin RP i moja skromna osoba zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby namówić Was abyscie sie nie osmieszali snując fantasmagorie na temat wydarzeń 68 roku. Już bardziej nie mozemy pomóc.
Jak to nie możecie? Należy poprosić Pierwszego Rabina RP o skomentowanie naszych wypowiedzi w tutejszym wątku. Rejestracja na forum nie jest skomplikowana i na pewno da sobie radę. Do dokonania stosownego wpisu chyba nie jest wymagana specjalna zakładka z certyfikatem koszerności?
Jeśli tak, moderator powinien się postarać by forum było dostępne dla ludzi o różnych wyznaniach wiary.
Żydzi, tak myślę, to korzystają z naszego forum. :ok:
Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce.
sum
Karawanier
Posty: 254
Rejestracja: 29 cze 2014, 10:04
Imieniny:

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: sum »

Korzystają ale dobrze że pozwalają się wypowiedzieć. Tym nasze forum bije na głowe camperteam które jest do bólu koszerne.
Awatar użytkownika
Cuba
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 07 mar 2015, 19:12
Lokalizacja: Międzyborów
Kontakt:

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Cuba »

Zawsze twierdziłem, że karawanier nie jest koszerny. Zbyt dużo Pań mamy w swoim składzie i w piątki bardzo lubimy świninę na zlotach.
Kuba Pozdrawiam :)
Honda Varadero 125 V - Małe serce w dużym motocyklu
Dupy nie urywa ale pojeździć można na "B" :cool:
Pawel_krak
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2018, 21:55
Imieniny:

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Pawel_krak »

No cóż....wydaje mi się ,że czas opuścić ten portal...nie plujcie dłużej na Polskę i Polaków.
like a rolling stone....:)
Awatar użytkownika
Auror
Forumowicz
Posty: 461
Rejestracja: 30 lis 2014, 18:24
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Brochów
Kontakt:

Re: Polacy mordowali Żydów?

Post autor: Auror »

Jestem ostatnio pod wrażeniem filmu "Pokłosie"
"Władysław Pasikowski wrócił na wielki ekran po jedenastu latach milczenia z gigantyczną bombą, którą - z charakterystyczną dla siebie brawurą - detonuje na naszych oczach" - piszą krytycy o jego nowym filmie "Pokłosie". Tym razem reżyser zajął się mieszkańcami polskiej wsi, którzy podczas II wojny światowej zamordowali ok. 100 Żydów. Obraz zadebiutuje w kinach 9 listopada, dziś do sieci trafiła jego zapowiedź. To jedna z najbardziej oczekiwanych i kontrowersyjnych premier tego roku. Bo Władysław Pasikowski, twórca kultowych "Psów", powraca do kina po 11 latach i do tego z bardzo kontrowersyjnym tematem. "Pokłosie" nawiązuje do pogromu Żydów w Jedwabnem. Pasikowski napisał scenariusz po przeczytaniu "Sąsiadów" Jana Tomasza Grossa i - jak mówił wówczas - zrobił to także ze wstydu, bo dopiero z tej książki dowiedział się o ważnych epizodach polskiej historii. Ale jego najnowsze dzieło nie jest wiernym odwzorowaniem tamtych wydarzeń. Film miał mieć bardziej uniwersalny charakter, dlatego nazwa miejscowości brzmi zupełnie inaczej, a okoliczności mordu Żydów są nieco inne. (http:///www.tvn24.pl)
Ja wiem, że to fikcja literacka oparta na faktach.
Ale gdzieś to mienie pożydowskie "zostało" zagospodarowane. Jest dobry film dokumentalny o Świdrze pod W-wą. Tam też poruszany był ten temat.

:red card:
"Gdybym wiedział, że za 500 zł kupię sobie powrót totalitaryzmu, to jadłbym suchy chleb"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne tematy”