2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Fotorelacje z podróży po Europie oprócz Polski
Regulamin forum
Wykorzystywanie, powielanie i kopiowanie treści autorskich - tekstów, zdjęć z Forum KBP - Karawanier bez zgody Autora i Administratora Forum, jest zabronione.
© 2012-2023 KBP Karawanier.

Proszę zamieszczać swoje relacje te karawaningowe i te innymi środkami transportu.
Z racji ograniczonej pojemności serwera, prosiłbym o wklejanie w relacje linków do zdjęć, a nie samych fotek.
Awatar użytkownika
Alan
Karawanier
Posty: 147
Rejestracja: 11 lut 2018, 09:03
Imieniny: 0- 0- 0
Kontakt:

Re: 2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Post autor: Alan »

Marek LU pisze: 15 kwie 2018, 12:31
Sławcio pisze: 14 kwie 2018, 21:10Ta podróż robi wrażenie. :ok:
Dzięki
To prawda, biorąc pod uwagę ilość uchodźców tam przebywających i mieszkańców o odmiennej wierze. Podług badań statystycznych naszych przywódców co drugi innowierca powinien zostać tam zgwałcony, pobity i obrabowany. U nas popasając na dziko lub zostawiając samochód bez opieki nigdy nie wiesz czy nie ukradną ci paliwa z baku wiercąc w nim dziurkę.
Spokojnie, cała Grecja to chrześcijanie i to raczej mocno praktykujący. Na Peloponezie szczególnie. Innowierów, czyli muzułmanów raczej nie ma. Obozy dla uchodźców są głównie gdzieś na wyspach, na wschodzie. Widziałem tylko jeden w Termopilach. Generalnie, nie ma szczególnie na Peloponezie zlodziejstwa. Podobno dawniej obcinano ręce za kradzież, a to uczy uczciwości jak widać.
Pozdrawiam serdecznie
Alan
Awatar użytkownika
Alan
Karawanier
Posty: 147
Rejestracja: 11 lut 2018, 09:03
Imieniny: 0- 0- 0
Kontakt:

Re: 2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Post autor: Alan »

Irel pisze: 14 kwie 2018, 20:05 Bardzo dziękuję za tak szczegółowo opisaną relację. Teraz już wiem gdzie w przyszłości pojechać. Poza tym dziękuję także za to, że relację ze swojej podróży opublikowałeś właśnie na naszym forum :ok: :gratulacje: 21as
Miło mi usłyszeć pozytywną ocenę. Z przyjemnością to zrobiłem właśnie na naszym forum 😎.

Do zobaczenia na szlaku... 516

Ps. Czyżbyś zapomniał o zamówionych naklejkch z logo (2x średnie) 😊
Pozdrawiam serdecznie
Alan
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3972
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: 2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Post autor: Sławcio »

;)
Irel nie zapomina. :szok:
- Raczej nie ma czasu bo ostatnio akurat z tym krucho. :(
Ale jak Go znam to naklejki na "bank" dotrą do Ciebie.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2265
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: 2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Post autor: Irel »

Alan pisze: 20 kwie 2018, 23:10 Ps. Czyżbyś zapomniał o zamówionych naklejkch z logo (2x średnie) 😊
Naklejki wysłałem w poniedziałek 16 kwietnia. Przyznam się, że nie nadawałem przesyłki osobiście :mur: , tylko posłużyłem się małżonką, która wzięta w krzyżowy ogień pytań zapewnia mnie wytrwałe, że list z naklejkami wysłała :podziw: . Znam ją już ponad 40 lat i wiem że jest prawdomówna( przynajmniej jeżeli chodzi o nadawanie listów), dlatego wydaje mi się, że winę za nieterminowe doręczenie przesyłki ponosi Poczta Polska :mur: . Gdybyś w nadchodzącym tygodniu nie dostał naklejek :niewiem: , daj mi znać. Postaram się je wysłać powtórnie.
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
Jacek i Agatka
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 07 lut 2018, 17:41
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Kutno

Re: 2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Post autor: Jacek i Agatka »

Irel pisze: 21 kwie 2018, 21:29
Alan pisze: 20 kwie 2018, 23:10 Ps. Czyżbyś zapomniał o zamówionych naklejkch z logo (2x średnie) 😊
Naklejki wysłałem w poniedziałek 16 kwietnia. Przyznam się, że nie nadawałem przesyłki osobiście :mur: , tylko posłużyłem się małżonką, która wzięta w krzyżowy ogień pytań zapewnia mnie wytrwałe, że list z naklejkami wysłała :podziw: . Znam ją już ponad 40 lat i wiem że jest prawdomówna( przynajmniej jeżeli chodzi o nadawanie listów), dlatego wydaje mi się, że winę za nieterminowe doręczenie przesyłki ponosi Poczta Polska :mur: . Gdybyś w nadchodzącym tygodniu nie dostał naklejek :niewiem: , daj mi znać. Postaram się je wysłać powtórnie.
Dobre :hurra: :zdrowko:
Awatar użytkownika
Alan
Karawanier
Posty: 147
Rejestracja: 11 lut 2018, 09:03
Imieniny: 0- 0- 0
Kontakt:

Re: 2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Post autor: Alan »

Irel pisze: 21 kwie 2018, 21:29
Alan pisze: 20 kwie 2018, 23:10 Ps. Czyżbyś zapomniał o zamówionych naklejkch z logo (2x średnie) 😊
Naklejki wysłałem w poniedziałek 16 kwietnia. Przyznam się, że nie nadawałem przesyłki osobiście :mur: , tylko posłużyłem się małżonką, która wzięta w krzyżowy ogień pytań zapewnia mnie wytrwałe, że list z naklejkami wysłała :podziw: . Znam ją już ponad 40 lat i wiem że jest prawdomówna( przynajmniej jeżeli chodzi o nadawanie listów), dlatego wydaje mi się, że winę za nieterminowe doręczenie przesyłki ponosi Poczta Polska :mur: . Gdybyś w nadchodzącym tygodniu nie dostał naklejek :niewiem: , daj mi znać. Postaram się je wysłać powtórnie.
Irel, właśnie opróżniłem skrzynkę na listy.
DOSZŁY! Wielkie dzięki, i to jeszcze dwie male dodatkowo! 8441 :podziw:
Juz dzisiaj rano kleję je na kamperka.
Pozdrawiam serdecznie
Alan
Awatar użytkownika
Kalasanty
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2016, 09:41
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Szydłów

Re: 2018 Grecja-Peloponez - Relacja

Post autor: Kalasanty »

Dziękuję za relację z podróży. :ok:
:podziw:
Stefan.
"Bieda tobie, który pouczasz innych słowami, a gorszysz przykładem"
ODPOWIEDZ

Wróć do „EUROPA - relacje”