Polityczny Hyde Park

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Cuba
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 07 mar 2015, 19:12
Lokalizacja: Międzyborów
Kontakt:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Cuba »

W piątek głównym tematem w debacie medialnej stały się wydatki Ministerstwa Obrony Narodowej. W latach 2016-2017 z kart płatniczych resortu wydano 15 milionów złotych. Opozycja określa to jako dowód na istnienie "PiSancjum", rząd zarzuty odpiera i wskazuje, że były to wydatki uzasadnione.
"Wielkie mi larum... Drobne 15 milionów dla kilkudziesięciu (ale za to WYJĄTKOWYCH) noworesortowych dzieci w stylu Bartka-dumy Narodu" – tak do sprawy odniósł się Paweł Kukiz we wpisie w mediach społecznościowych. Muzyk nawiązał do postaci Bartłomieja Misiewicza.
Sobie robią dobrze. ;) :hahaha1:
Kuba Pozdrawiam :)
Honda Varadero 125 V - Małe serce w dużym motocyklu
Dupy nie urywa ale pojeździć można na "B" :cool:
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

Porażające są te "nagrody" dla "głodujących ministrów" PiS. Ale równie porażające jest frajerstwo Obywateli, którzy przyklaskują dziś "oburzonym" Platformiarzom i ich wezwaniom do "zwrotu nienależnych korzyści" przyjętych przez PiS-owskich ministrów – napisał na Facebooku Paweł Kukiz.
Polityk załączył link do artykułu mówiącego o nagrodach w ministerstwach i kancelarii premiera w latach 2008-2013. Według dziennika "Fakt", przez te lata na nagrody przeznaczono łącznie 473 miliony złotych.

I tak dochodzimy do wniosku że złodziej polityk złodziejowi politykowi oka nie wykole. :red card:
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Awatar użytkownika
Nestor
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 08 wrz 2016, 08:35
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Nestor »

Ciekawy artykuł. Warto poczytać. O europejskich moherach. ;) ;)
„Zachód stoi w obliczu nowego długotrwałego konfliktu między nacjonalistami a internacjonalistami, pomiędzy przeszłością a przyszłością” – powiedział Joschka Fischer
„To jest nacjonalizm starych ludzi, starych społeczeństw. Mając 70 lat mogę to w ten sposób ująć. Pozamykajmy okna i drzwi, zostawcie nas w spokoju - to są reakcje, które spotykamy na każdym kroku. Mamy do czynienia z wiarą w powrót do przeszłości i przekonaniem, że przeszłość jest przyszłością. Uważam ten sposób myślenia za wysoce niebezpieczny, ponieważ wszystkie trendy, między innymi demograficzny i technologiczny, są niekorzystne dla Europy. Musimy uważać, by nie pozostać w tyle” - tłumaczył Fischer.
„Działające w pojedynkę europejskie państwa narodowe są na światowym rynku na straconej pozycji” – ostrzegł polityk Zielonych.
Tak trochę to on ma rację. Stary już jestem ale denerwują mnie dziady co wspominają jak to za komuny było dobrze, że emigranci to kanibale i inne starowiekowe bzdety, o zamiłowaniu do kościoła a nie Boga (który jest miłością), nie wspomnę.
Ja mu o młodej klaczy a on mi o laskach ;) :haha:
- dla kuternogi
Polska, co za piękny kraj, jestem za stary żeby być sędzią, ale dość młody, by śpiewać - wokalista Rolling Stones Mick Jagger (74 l.)
Awatar użytkownika
Orzeszek
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 22 maja 2015, 08:24
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Rudera - bo ruda
Kontakt:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Orzeszek »

Dobra zmiana na niedzielę - na czasie boki zrywać.

"Ubogi to ten, co ma i z nikim się nie dzieli."
Awatar użytkownika
Henryk
Forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: 30 mar 2014, 20:26
Imieniny: 0- 0- 0

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Henryk »

Koniec śledztwa ws. byłego lidera KOD Mateusza K. oraz byłego skarbnika organizacji, Piotra C. - podaje RMF M. Prokuratura skierowała akt oskarżenia w tej sprawie. Podejrzanym grozi do ośmiu lat więzienia.

Były lider KOD Mateusz K. i były skarbnik organizacji Piotr C. mają odpowiedzieć za poświadczenie nieprawdy w dokumentach i przywłaszczenie 121 tys. zł, które pochodziły ze zbiórek stowarzyszenia
Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce.
Awatar użytkownika
Ciok
Old Traveler
Posty: 576
Rejestracja: 07 lut 2014, 10:54
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Ciok »

Złodziej biały czorny czy czerwony do mamra.

Szybko głosują KRS, coby koryto + przykryć. Bidoki.
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Jacek Kulałka
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:38
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Podwawa

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Jacek Kulałka »

Obrazek

Polacy nic się nie stało, Polacy nic się nie stało .. na nutę kibolską - prafdziwych polakuw :dobani:
„Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy”
Awatar użytkownika
Jacek
Karawanier
Posty: 833
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:32
Lokalizacja: Mam tak samo jak Ty
Kontakt:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Jacek »

Obejrzałem wczoraj czarno na białym. Sporo wiedziałem o marcu 68 ale jak zacząłem oglądać to przez moment miałem wrażenie, że to teraz nagrywali.
Gomułka aby utrzymać PRL- koryto znalazł wroga i kopał go bez miłosierdzia. Wypisz wymaluj obecna sytuacja. Nie wypaliło koryto + to znaleźli syjonistycznego wroga.
Polityka historyczna i zagraniczna obecnych właścicieli Polski to pasmo zwycięstw i wstawania z kolan.
Polska wstała z kolan ale chyba tylko po to aby w Ameryce mogli ją kopnąć w dupę.
Szczerze mówiąc w dupie mam co oni emerytom mundurowym i co żydom. Przecież mnie to nie dotyczy.
Ale wszyscy mają przeczucie, wiedzę z własnego doświadczenia życiowego, że umowy się dotrzymuje.
Wiadomo także wszystkim, że Polacy mają różne opinie na temat przeszłości. Wystarczy dobrze pomanipulować i już się Polacy napierdalają między sobą .
A koryto + po cichutku, w tle dalej rośnie. :dobani:

Polacy się napierdalają o jakieś historyczne bzdety ( zamiast historyków), a wszystkim tym zagorzałym bojownikom o swoją najmojszą prawdę podnoszą podatki w paliwie. Gdzie dwóch się napierdala tam koryto + rośnie :cenzura: :dobani:
Czy tylko ja to widzę?

Niech mi ktoś tu napisze, że chce aby go na każdej umowie dymali.
O pracę, o wypłatę, o posiłek bez trucizny, o powietrze bez smogu.
Jak był czas powinni wywalić milicjantów ze służby - wszystkich bez wyjątku. Powinni zamknąć Kiszczaka i Jaruzelskiego ale woleli poczekać aż ich zakopią w grobie a oni - teraz mocni i odważni - odtańcują chocholi taniec na ich grobach.
Jest fundacja na którą wpłacają wszyscy Polacy grube miliony. Mogą obanerować całą Polskę - Kiszczak i Jaruzelski byli "źli" ( bo tak powiedzieli historycy).
ITD

Chciałbym zauważyć, że nie odnoszę się do tego co ta kasta zawodowych złodziei politycznych robi w gospodarce.
Najciekawsze jest za widnokręgiem
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3972
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Sławcio »

Jacku. Masz sporo racji.
Tu krzyczą o wolności a kasa albo gdzieś znika, albo muszę ja płacić.
Coś jest na rzeczy.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Jacek Kulałka
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:38
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Podwawa

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Jacek Kulałka »

Obrazek
Kocham ludzi. Taki już jestem. Nie zmieni tego nawet Krystyna Pawłowicz, która z uporem osła stara się mnie obrazić. Ciekawe, że zarzuca mi służbę i życie w czasach PRL. Wygląda to tak, jakby ona wtedy w ogóle nie żyła i nikomu nie służyła.

Kiedy wstępowałem do szkoły oficerskiej w 1975 roku Krystyna Pawłowicz, jako dużo ode mnie starsza, kończyła studia i postanowiła zostać naukowcem PRL. Pracowała wiernie na pożytek PZPR kształcąc coraz to nowe zastępy „komuchów” i nawet stan wojenny tego nie zmienił. Nie protestowała jak inni. Trwała w swoich przekonaniach, aż przyszedł Jarek. Ponieważ on też zdobywał PRL–owskie wykształcenie z wiedzy o Stalinie dużo wcześniej i służył wiernie matce partii PZPR na uczelniach, łatwo było o zrozumienie.
Kochana Pani Krystyno Pawłowicz.

Pławi się Pani w kłamstwie i prezentowaniu braku kultury, dając powody całej rzeszy wrażliwych ludzi do braku szacunku dla pani nie tylko jako posła ale i kobiety. Niestety, daje Pani też przykład tej mniej wykształconej gawiedzi, jak wykształcony cham może rządzić w Polsce. W tej sytuacji, nie jest pani w stanie mnie obrazić, bo nie ma pani zdolności honorowych.

Kochana Pani Krystyno Pawłowicz.

Żołnierz składa przysięgę i jest jej wierny albo jest zdrajcą. Wprawdzie jako oficer na emeryturze nie muszę się angażować i udawać, że nic się nie dzieje, jak to robi wielu innych wojskowych. Jednak mój szacunek dla służących ojczyźnie przez wieki wcześniej, a przede wszystkim poległych bohaterskich żołnierzy i cywilnych za ojczyznę w obronie uniwersalnych wartości narodowych, jest mocniejsza niż wygodne uprawianie ogródka.

Oficerem będę już zawsze, a posłem się bywa. Nawet jeśli doprowadzi Pani do mojej degradacji, co Pani ciągle obiecuje, nie przestanę być oficerem. Bo oficerski honor i zaangażowanie dla dobra kraju nosi się w sercu, a nie na pagonach.

Szokuje Pani swoim zachowaniem i brakiem elementarnej kultury osobistej. Szokuje Pani ludzi, bo nikomu normalnemu nie przychodzi do głowy, aby tak wykształcona osoba jak Pani, postępowała tak okrutnie i zawistnie wobec ludzi, którzy prezentują inne poglądy, niż Pani.

Ja Pani nie zabraniam być podłą ale dlaczego wylewa Pani tą podłość na mnie i innych obywateli naszego kraju? To, co Pani robi, jest też bezprawiem. Powtórzę – bezprawiem.

Pani zdolności przekonywania mniej wykształconych ludzi i wzorce z epoki studiów marksistowskiego komunizmu, pozwalają Pani tak zmanipulować propagandowo ludzi, aby wprowadzić w Polsce faszyzm. To świadczy o Pani fenomenie, bo jeszcze teraz wydaje się to dla wielu niemożliwe. W Polsce, która tak wiele od tego ustroju wycierpiała, Pani to robi ze zdumiewającą skutecznością.
Mimo mojej miłości do bliźnich nie mogę pozwolić, aby tak wybitna i ambitna partia „rasy panów”, którą Pani reprezentuje, zabierała nam - również Polakom, wolność , demokrację i godność.

Kochana Pani Krystyno.

Nie ma Pani zdolności honorowych, więc nie jest Pani w stanie mnie obrazić.

Adam Mazguła
O tym, że uważam tą hucpę smoleńską na Krakowskim Przedmieściu, za profanację pamięci Ofiar Katastrofy w Smoleńsku, nie muszę pisać.
„Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy”
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

Czy dyskusja z takim zaczadzeńcem ma jakikolwiek sens?

Obrazek
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Jacek Kulałka
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:38
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Podwawa

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Jacek Kulałka »

Obrazek
„Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy”
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Marek LU »

DOBRE I WYMOWNE
Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
Awatar użytkownika
Ciok
Old Traveler
Posty: 576
Rejestracja: 07 lut 2014, 10:54
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Ciok »

Dlaczego Ćwok minister ma zarabiać tyle co wykształcony z doświadczeniem pracownik departamentu?

Napieprzają w TVP jaka to niesprawiedliwość że minister który zarządza zarabia mniej niż dyrektor departamentu.
W morde przecież minister może być idiotą partyjnym który ma gówno nie pojęcie co robi i taki urzędnik musi nas bronić przed idiotami.
Państwo to nie firma, że jest właściciel który z własnej kasy płaci za błędy kadry zarządzającej.
Jeżeli ktoś napisze ale właścicielem jest naród to Go wyśmieję.
Ja idioty do ministerstwa nie wpuściłbym za żadne skarby.
Jeżeli będzie tak że na ministra będzie konkurs ofert to jetem za podniesieniem pensji ministrom do najwyższej w Polsce.
Ja wiem o czym piszę.
Źiobrysty dali dupy bo arogancja idzie przed głupotą. Pani Gersdorf udowodniła to i pokazała.
Gdyby byli mądrzy i robili to dla Narodu a nie pod siebie (Ziobro jeszcze w sądzie swojego nie wygrał - ale już niedługo) to by nie dali dupy.
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Awatar użytkownika
Ciok
Old Traveler
Posty: 576
Rejestracja: 07 lut 2014, 10:54
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Ciok »

W takim poważaniu mają nas wybrańcy narodu:
Nie uznaję takiej formy dziennikarstwa i nie zamierzam polemizować z insynuacjami czy czyimiś fobiami, które jako sensacje przedstawiają umowy (które są normalnymi, prawidłowymi umowami złożonymi w Sejmie), okraszając to tajemniczo brzmiącymi pomówieniami, które mają stworzyć aurę jakichś nieprawidłowości oraz uderzyć w moją rodzinę – napisał Bartosz Józwiak. Poseł Kukiz'15 odpowiedział w ten sposób na dzisiejszą publikację "Faktu" na swój temat.
"Poseł klubu Kukiz'15 Bartosz Józwiak jak wielu innych posłów wynajmuje na koszt Kancelarii Sejmu mieszkanie w Warszawie. Tyle że on wynajmuje je od swojej kochanki! Gdy polityk przyjeżdża do stolicy, mieszkają razem" – donosi dzisiejszy "Fakt". Tabloid pisze o romansie posła z jego wieloletnią znajomą Sylwią D.

Umowa na wynajem lokalu została - według "Faktu" - zawarta 19 listopada, a więc pięć dni po objęciu mandatu poselskiego przez Bartosza Józwiaka. Kwotę najmu ustalono na 2200 zł, a więc dokładnie tyle ile posłom spoza Warszawy zwraca Kancelaria Sejmu za wynajem mieszkania w stolicy.
O tym pewnie pisze Kol. Sum.
Zgodnie z prawem na mój obywatela koszt. k*rwa co za hipokryzja.
O rodzinie, u kochanki, za moje pieniądze.
Jebać taką władzę.
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Zablokowany

Wróć do „Ważne tematy”