Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Fotorelacje z podróży po Europie oprócz Polski
Regulamin forum
Wykorzystywanie, powielanie i kopiowanie treści autorskich - tekstów, zdjęć z Forum KBP - Karawanier bez zgody Autora i Administratora Forum, jest zabronione.
© 2012-2023 KBP Karawanier.

Proszę zamieszczać swoje relacje te karawaningowe i te innymi środkami transportu.
Z racji ograniczonej pojemności serwera, prosiłbym o wklejanie w relacje linków do zdjęć, a nie samych fotek.
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »





Baseny w Tiszuawarios super,kemping duży, czysto ,cicho, ceny przyzwoite ,może troche malo cienia.Hajdu jak dla nas przereklamowane nie warto zależy co kto lubi .Mezokowzed kemping zamknięty podobno 2 sezon ,na basenie nie byłem. Bogac kemping nawet fajny ,baseny czynne do 22 jak dobrze pamiętam dla gości kempingu ,ale strasznie ciasno ,może tak trafiliśmy. Fotek nie mamy bo nam nie pozwolili robić :dobani: .Debreczyn i Miskolc to tylko stare miasto oglądaliśmy z powodu temperatury ok 35 stopni.Na kempingu 90% to nasi ziomkowie z Rzeszowa i okolic :mur: mają tak blisko.Jak dla Nas tisza :ok: już robimy plany na następne wakacje ,budka zostaje na kempie,a My sprawdzamy okolice bliższe i dalsze :D Polecamy ten kemping nie jest miejsce dla ludzi szukających wrażeń, knajp i dyskotek.Pozdrawiam Robert Gwiazda.
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »

:mur: zrobiłem babola ;) poproszę o przeniesienie do odpowiedniego działu :zawstydzony: dziękuję.
Awatar użytkownika
Cuba
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 07 mar 2015, 19:12
Lokalizacja: Międzyborów
Kontakt:

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Cuba »

Wszystko jest dobrze. Oglądałem właśnie.
Kuba Pozdrawiam :)
Honda Varadero 125 V - Małe serce w dużym motocyklu
Dupy nie urywa ale pojeździć można na "B" :cool:
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Sławcio »

U mnie działa. Dziękuję za relacje.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »

Dziękuję za pomoc :zdrowko: .
Awatar użytkownika
Kalasanty
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2016, 09:41
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Szydłów

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Kalasanty »

Świetny filmik. Nie wiedziałem że można tak sobie bryknąć na Węgry. A jak koszty?
Stefan.
"Bieda tobie, który pouczasz innych słowami, a gorszysz przykładem"
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »

Załoga 2+1 15 lat i pies wszelkie opłaty klimatyczne ,paliwo ,winiety na 10 dni trochę prowiantu z domu reszta zakupów w Tesco i Copie, oczywiście piwo i wino do kolacji bez jakiegoś oszczędzania i dodatkowo płatne zjeżdżalnie 300 forint od osoby na dzień ,zbiornik gazu na 400 km na wycieczki to ok 3 tyś. Może dużo,może mało sami oceńcie .Doba na kempingu z wejściami nabasen bez ograniczej ok 130 zł ,w hajdu było drożej i ciasno ,nam to się nie podobało ,trochę przestrzeni jednak jest potrzebna ,nie lubię jak mi ktoś rano do kawy kicha ,albo zagląda do miski ;) :D Od stałych bywalców wiemy ze tu jest cisza ,czysto ,tanio i spokój. Nam to pasuje chyba w przyszłym roku powtórka, budka zapakowana,a my na zwiedzanie. Jak coś to pytajcie chętnie odpowiem. Robert
Awatar użytkownika
Kalasanty
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2016, 09:41
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Szydłów

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Kalasanty »

Za 10 dni z dojazdem to nie jest "za dużo". Ważne że tanio, czysto i spokój.
Podoba mi się nawet.
Stefan.
"Bieda tobie, który pouczasz innych słowami, a gorszysz przykładem"
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »

To była nasza pierwsza dalszą wycieczka z nowszym ogonkiem ,tak to tylko były jakieś bliskie i krótkie z niewiadka, Nie mam dużego doświadczenia ,a miejsce znalazłem w necie ,i tak jakoś nam przypadło do gustu .Cena wydaje mi się że nie jest strasznie wygórowana.
Awatar użytkownika
Dorota
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 25 cze 2015, 19:23
Imieniny:

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Dorota »

:hahaha1: I Pierwszy międzynarodowy zlot karawaniera zaplanowany :ok:

Cena jest OK. Jeżeli jest dobrze. :ok:
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »

Miejsce super tylko dojazd :( mnie zajęło ok 10 godz.Ale woda od chyba 26 do 40 stopni,miejsce dla maluszków jest ,kemping czysty ,zawsze można coś pomyśleć , w grupie zawsze milej .Może by pomyśleć 35as ,kolejne wakacje za rok :D .
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Marek LU »

A jak w Tiszaújváros sprawa komarów wygląda? Może będąc tam miałem pecha? Jadąc do Berekfürdő przejeżdżam tamtędy ale nie mam jakoś odwagi zatrzymać się na dłużej. Garnek na gulasz jedynie przy szosie kupiłem bo był najtańszy na całej trasie.
W nagrodę za ciekawą produkcję artystyczno fotograficzną piosenka https://www.youtube.com/watch?v=A5ug6LJ_HkY z filmu "Nakarmić kruki" Carlosa Saury. Właściwie piosenka powstała 2 lata wcześniej a film ją spopularyzował.
http://www.cda.pl/video/515306d6
Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »

Komarów i much nie było, może dlatego że temperatura w dzień dochodziła do 35 stopni i było sucho.O ceny garnków nie pytałem ,bo już mam kupiłem kiedyś u nas w jakimś markecie.
Awatar użytkownika
Brat
Karawanier
Posty: 383
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:34
Lokalizacja: San Escobar

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Brat »

Rozumiem, że infrastruktura przyczepowo/kamperowa (kot, woda szara/czysta, prąd) dostępna i bez zastrzeżeń ?
Marian
Gwiazdy
Forumowicz
Posty: 669
Rejestracja: 22 kwie 2013, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gwiazdy na wypasie kilka fotek Węgry wakacje 2016.

Post autor: Gwiazdy »

No właśnie, o tym zapomniałem :mur: ,jest problem z kotem i szarą wodą ,nigdzie nie znalazłem miejsca do tego przeznaczonego 35as ,może go nie było :niewiem: .Widziałem jak kota i szara wodę wywalali do toalet.Osobiście korzystałem z toalet i umywalek ogólnodostępnych ,były czyste jak na taką ilość gości ,papier, mydło zawsze było . Co do wody to zlokalizowałem 2 krany na zewnątrz ,gdzie można było napełnić zbiorniki, może było więcej nie rozglądałem się specjalnie ,te miałem blisko.Nie gotowałem, nie używałem toalety i prysznica w przyczepie ,wolałem wyjść do kuchni i zmywalni ogólnodostępnej ,można tam było poznać fajnych ludzi i pogadać .Wielki minus za wifi :dobani: tylko przy recepcji i bardzo słaby .Jak są jakieś pytania,to pytajcie postaram się odpowiedzieć .
ODPOWIEDZ

Wróć do „EUROPA - relacje”