Morze Bałtyckie

Wyjeżdżasz? Zaplanowałeś swój wyjazd? podziel się. To pomoże innym przy wyjeździe w te same okolice.
Regulamin forum
Kopiowanie, linkowanie, powielanie w całości i w części, bez zgody Administratora Forum -ZABRONIONE
Nie dotyczy użytkowników forum, do celów prywatnych.
Awatar użytkownika
powolniak
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 13 paź 2013, 10:02
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Morze Bałtyckie

Post autor: powolniak »

Darek1968 pisze:powolniak, w Ustroniu Morskim byłem "Pod brzozami" i jest całkiem miło jak na polskie warunki:) jeśli o ten camping Ci chodzi... poza tym całkiem fajna obsługa, z którą można wszystko wygadać jak się da to załatwione, byłem tam blisko tydzień z rodziną i z psem więc wiem o czym piszę a nie tylko przejazdem, jeśli o ten camping Ci chodzi to masz krzywdzącą opinię dla nich

http://www.karawanier.pl/viewtopic.php? ... 3&start=15
Nie jest ona krzywdzącą. Jest po prostu moją, subiektywną opinią sformułowaną w oparciu o to czego oczekuję od pola kempingowego (m.in. np. po płytach JUMB nie mam ochoty wlec przyczepy ani stać na glinianym klepisku czy też maszerować na plażę 600 m) i nie mam zamiaru jej zmieniać.
Dla innych to pole może być CACY i OCH, ACH. Nie zamierzam tego oceniać ani komentować. Wystarczy dyskusja ożywiona polemika prowadzona na owym forum oraz permanentne usuwanie przez modów krytycznych wypowiedzi.
Po prostu co człowiek to inne potrzeby i oczekiwania.
Łucja (Lucyna) & Lucjan pozdrawiają :sloneczko:
Darek1968
Forumowicz
Posty: 402
Rejestracja: 14 mar 2013, 20:35
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Morze Bałtyckie

Post autor: Darek1968 »

ja tam byłem camperem, nie zwróciłem uwagi na płyty JUMB, nie było to jakieś dla mnie frapujące, może za blisko stałem, bo nie wiem czy po nich w ogóle jechałem :niewiem: nie stałem też na glinianym klepisku, ale na trawie... odległość do morza, może i 600 m też nie była uciążliwością, jaką odnotowałbym jeśliby tak było w relacji, fakt faktem daleko było do smażalni i sklepu z rybami spełniającymi moje wymagania co do świeżości, ale jeździłem campingowym rowerem, chociaż raz byliśmy na piechotę i upał dał nam popalić, mnie generalnie nad Bałtykiem się nie podoba z wielu różnych względów, ale chciałem dzieciom pokazać i ten region Polski i tylko dlatego tam byłem, w tym roku już nie jadę i to decyzja wspólna wszystkich, dla mnie jednak pozostają pracownicy campingu i atmosfera w miłej pamięci, bo nie spotkałem nikogo (oprócz jednej Pani z W-wy co zwierząt nie lubiła i przejście obok 2 m po chodniku campingowym odbierała jako wtargnięcie na posesję :hahaha1: ) niesympatycznego a wręcz przeciwnie byłem nawet zapraszany na imieniny przez forumowicza karawaning,pl, nie skorzystałem, ale to miłe... to że to, że może tam usuwają jakieś opinie to ich sprawa, pewnie mają jakieś powody, zapytaj, może to np opinia tej Pani z W-wy 35as lub konkurencji, a może ten co usuwa tam był i wie, że nijak się mają do rzeczywistości, nie wiem co nimi kieruje, ale wiem, że nie jest tam źle np w porównaniu z campingami innymi jakimi byłem nad polskim morzem
Obrazek

Pesymista to ktoś, kto postawiony przed wyborem z dwojga złego - wybiera oba. Oscar Wilde (1856-1900)
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Morze Bałtyckie

Post autor: Sławcio »

powolniak pisze:
Sławcio pisze:To zapodajcie jakąś fotkę toalet i pola. (bez reklamy). :D
Ja także lubię luz. Właścicielom, terrorystom mówimy stanowcze "STOP" :hahaha1:
Jest fotek sporo (także toalety i WC) na stronie pola "Arek".
Bardzo słusznie. :ok:
Wpiszę w wyszukiwarkę i sobie obejrzę. :ok:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Królik
Forumowicz
Posty: 500
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:09
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Polałąki

Re: Morze Bałtyckie

Post autor: Królik »

Ja najbardziej lubię pole zalesione. Już tak mamy, że nie lubimy "patelni". Oczywiście - nie zawsze na takim polu, albo w miejscu możemy się ustawić. W Ustroniu byłem kilka dni. Pole można polecić, ale niestety dużą budką lub kamperem nie zatrzymamy się w cieniu. Faktycznie obsługa "in plus". Dodatkowo - jest mały ale fajny plac zabaw dla dzieci, z tego co pamiętam, można też zrobić pranie i są ogólnie dostępne lodówki. W Gąskach jeszcze nie byłem, ale raczej skorzystałbym z pola u Arka.
Dodatkowo - my nie lubimy tłoku. Jeśli gdzieś stoi kamper/budka metr od drugiego - to niczym się taki wypoczynek nie różni od mieszkania w bloku. Wolę móc normalnie rozwinąć markizę i mieć jeszcze trochę miejsca i intymności.
Zadowoleni byliśmy z Orlinka w Sobieszewie, z pola w Lubiatowie, Mrzeżynie (na Letniskowej), z Albatrosa w Ustce - pomimo braku zmywaków i zrzutu dla fekalii (kiedyś było fajnie w Zaciszu, ale wycięli drzewa). Róża Wiatrów w Darłowie - duży otwarty plac, ale można znaleźć miejsce w cieniu drzew, więc ok. Myślę, że każdy nad naszym morzem może znaleźć coś dla siebie :-)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
prof-os
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 lip 2014, 22:42
Lokalizacja: Zgierz

Re: Morze Bałtyckie

Post autor: prof-os »

Polecam Jarosławiec znajdujący się miedzy Ustka a Darłowem. A dokładnie miejscówka przy polowym pasie startowym dla samolotów za Jarosławcem - 100m od pięknej plaży. Cisza, kilka kamperów,5min. rowerkiem od centrum, 30 min. plażą do osady Wicie, 1godz.rowerkiem między jeziorem Kopań a morzem do Darłówka. Zasypiając słyszymy szum morza. Cudowne klimaty przy zachodach słońca. Podobno w porannych godzinach codziennie przyjeżdża "ludek" ze świeżym pieczywem.Mam nadzieję na miejscówkę na pasie w przyszłym tygodniu. Zapraszam 516
ODPOWIEDZ

Wróć do „Planowanie wypraw karawaningowych”