Pomorskie - Gąski - Bursztynowy Brzeg

Regulamin forum
Tworzenie "Nowego Tematu" - Schemat
Województwo /Miejscowość/nazwa kempingu lub miejsca postojowego

W temacie opis miejsca lub szczególne warunki korzystania, fotki

Jeżeli brak jakiejś krainy lub jest jakiś problem proszę o kontakt z Administratorem

Kopiowanie, linkowanie, powielanie w całości i w części, bez zgody Administratora Forum -ZABRONIONE
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3972
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Pomorskie - Gąski - Bursztynowy Brzeg

Post autor: Sławcio »

Witam.

Duże pole ładnie poukładane,estetycznie zarówno na polu, jak i w toaletach, toalety w kafelkach, sprzątane na bieżąco, alejki w kostce, trawka ładnie wykoszona, teren oświetlony, jest boisko i mały plac zabaw
Parcele są duże, dzięki temu jest porządek na polu i nikt nie staje nam "w przedsionku"
Jest naprawdę czysto, mimo prawie 100% obłożenia, jakiś specjalnych kolejek też nie było, czasem chwilkę trzeba było poczekać do zmywania naczyń (4 stanowiska)
Wieczorem cicho i spokojnie, na całe pole nie trafili się "imprezowicze", boisko też czynne do 22
Wielki plus za położenie, przy samej plaży, można iść boso z przyczepki, a jak się dobrze ustawi budkę, to widać morze.
To położenie to naprawdę jest super.
Rzadko spotykany, prąd na licznik, choć sama cena za kwh już lekko zawyżona, niemniej ostatecznie rachunek nie zabija.
Sklep, warzywniak, ryby na polu, więc praktycznie nie trzeba wychodzić "na zakupy"
Ceny przystępne.

Jeżeli chodzi o Gąski, to nie wyglądają atrakcyjnie.
Jedna ruchliwa droga przez wioskę, wąska bez chodnika czy sensownego pobocza
droga na tyle wąska, że ciężko miną się dwa auta, a pieszych chodzi sporo, aut również
do tego szambiary
Więc spacer w sumie tylko plażą, ale po to się tam jedzie.

Kiepsko jest też z gastronomią, ogólnie nie korzystaliśmy, ale znaleźć cokolwiek trudno.

Ceny za parcele itd. zmienne i jak wynika ze strony kempingu trzeba dzwonić tel.
Ale nie są ogólnie jakieś z kosmosu.
W Gąskach oprócz tego pola jest jeszcze parę innych ale to wydaje się topowe.

Mi się podobało, zejście do morza i brak tandeciarzy przy głównej ulicy. Akurat dzieciom odwrotnie. Znaczy każdy ma inny gust.


Miłego Dnia
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „POLSKA”