Papież Franciszek a Chile

Dział ograniczony tematycznie, poświęcony dyskusjom na tematy religijne. Moderatorem grupy jest Irel. Udział w grupie jest dobrowolny i nie jest oparty na żadnych zasadach rekrutacji oprócz zgłoszenia chęci uczestnictwa do moderatora grupy. W grupie obowiązuje ogólny regulamin forum i działu.
Regulamin forum
1. „Camino” jest działem poświęconym dyskusjom na tematy religijne, który mogą przeglądać wszyscy zalogowani użytkownicy.
2. Publikacje w dziale „Camino” mogą umieszczać tylko ci z nich, którzy zwrócili się do moderatora o udostępnienie im takiej możliwości.
3. Korzystanie z treści zawartych w tym dziale jest dobrowolnym wyborem użytkownika
4. Jeżeli poruszana tematyka użytkownika nie interesuje, bądź nie zgadza się on z zapisami tego regulaminu, może na trwałe wyłączyć do niego swój dostęp. Dział ten będzie wtedy dla niego niewidoczny.
5. W prowadzonych dyskusjach i polemikach zabrania się używania argumentów i określeń mogących urazić osobę lub uczucia interlokutora/dyskutanta.
6. Treści niezgodne z profilem działu lub mające na celu wpływanie na innych użytkowników, aby ich ośmieszyć lub obrazić (trolling) podlegać będą bieżącej ocenie moderatora.
7. Publikacje niezgodne z profilem działu oraz naruszające regulamin, będą przenoszone, modyfikowane, blokowane i usuwane, a użytkownik łamiący regulamin zostanie ukarany.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ministro
Forumowicz
Posty: 538
Rejestracja: 29 cze 2014, 12:37
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Ołtarzew
Kontakt:

Papież Franciszek a Chile

Post autor: Ministro » 18 sty 2018, 10:31

Papież Franciszek a Chile

Obrazek
© (Ruptly / rt.com/news/416182-object-thrown-at-pope/)
W stronę papieża Franciszka rzucono materiałem, gdy ten witał zebranych z papa mobile. Hierarcha został uderzony w twarz, ale zdawał się nie przejmować tym wrażeniem i nadal z uśmiechem pozdrawiał wiernych.
We wtorek i środę doszło do ataków na świątynie katolickie w Chile. Łącznie podpalono dwie kaplice i pięć kościołów. Atak z użyciem materiałów zapalających przeprowadzono również na bazę lotniczą La Colcha i zorganizowano zasadzkę na policyjny patrol.

Odpowiedzialność za, powtarzające się od kilku tygodni ataki na świątynie chilijskie media składają na radykalną organizację Han Auka Mapu. Jej liderzy oskarżają kościół o współudział w represjach, które dotknęły Mapuczów - indiańskie plemię zamieszkujące południowo-centralne obszary Chile. Pozostawiane na miejscu podpaleń ulotki wskazują również na anarchistyczne tło ataków.

Kazimierz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2016, 21:11
Imieniny:

Re: Papież Franciszek a Chile

Post autor: Kazimierz » 18 sty 2018, 21:21

Papież od początku ma "pod górę"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Camino”