Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Dział ograniczony tematycznie, poświęcony dyskusjom na tematy religijne. Moderatorem grupy jest Irel. Udział w grupie jest dobrowolny i nie jest oparty na żadnych zasadach rekrutacji oprócz zgłoszenia chęci uczestnictwa do moderatora grupy. W grupie obowiązuje ogólny regulamin forum i działu.
Regulamin forum
1. „Camino” jest działem poświęconym dyskusjom na tematy religijne, który mogą przeglądać wszyscy zalogowani użytkownicy.
2. Publikacje w dziale „Camino” mogą umieszczać tylko ci z nich, którzy zwrócili się do moderatora o udostępnienie im takiej możliwości.
3. Korzystanie z treści zawartych w tym dziale jest dobrowolnym wyborem użytkownika
4. Jeżeli poruszana tematyka użytkownika nie interesuje, bądź nie zgadza się on z zapisami tego regulaminu, może na trwałe wyłączyć do niego swój dostęp. Dział ten będzie wtedy dla niego niewidoczny.
5. W prowadzonych dyskusjach i polemikach zabrania się używania argumentów i określeń mogących urazić osobę lub uczucia interlokutora/dyskutanta.
6. Treści niezgodne z profilem działu lub mające na celu wpływanie na innych użytkowników, aby ich ośmieszyć lub obrazić (trolling) podlegać będą bieżącej ocenie moderatora.
7. Publikacje niezgodne z profilem działu oraz naruszające regulamin, będą przenoszone, modyfikowane, blokowane i usuwane, a użytkownik łamiący regulamin zostanie ukarany.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Sławcio »

Witam.
Czyszczę, jak to na przedwiośniu się robi, zasoby pamięci tej komputerowej i tej osobistej.
Znalazłem w annałach i czeluściach, logo które kiedyś robiłem dla Naszych byłych Katolickich Karawanierów z KSK.
Ponieważ już nie będzie mi potrzebne, a oddawać komuś obcemu, za darmo, nie mam chęci, to zostawiam je Katolickiej Grupie Karawanierowej przy KBP Karawanier.
Miłego Korzystania.

PS
Nie wyrażam zgody na transfery, kopiowania i inne, do innych podmiotów niż KBP Karawanier.
Wolno korzystać tylko i wyłącznie razem z logo KBP Karawanier.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2269
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Irel »

Logo piękne i pięknie będzie się prezentować naklejone na ściany naszych mobilnych domków :D :ok: . Mam nadzieję, że już za niedługi czas będą dostępne naklejki z tym logo. Nie jestem krytykiem sztuki, ale w moim odczuciu ten projekt jest jak meble z Ikei- nieskomplikowany graficznie i wyrazisty w treści 21as 8441 .
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
maik
Forumowicz
Posty: 592
Rejestracja: 25 mar 2014, 20:43
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Jaktorów

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: maik »

Zarabisty - inaczej.

Ty na koniec co najlepsze pozostawiałeś. ;) :super:
"Mazowsze jest piękne" - Adam
Awatar użytkownika
Stanisław
Forumowicz
Posty: 242
Rejestracja: 05 lis 2014, 18:24
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Płochocin

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Stanisław »

Bardzo ładne. :ok:
Szkoda, że inni nie mogą się wypowiedzieć w temacie bo nie mają dostępu.
Warto może przenieść do Karawanierów albo na forum ogólne?
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Awatar użytkownika
maik
Forumowicz
Posty: 592
Rejestracja: 25 mar 2014, 20:43
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Jaktorów

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: maik »

Jeżeli ktoś spoza KGK będzie chciał się wypowiedzieć, to proszę ew. na PW coś zaradzimy. :ok:
Intencją autora było " dział KGK i dla KGK"
Chyba że będzie zmiana decyzji. :niewiem:
"Mazowsze jest piękne" - Adam
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2269
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Irel »

Stanisław pisze:Bardzo ładne. :ok:
Szkoda, że inni nie mogą się wypowiedzieć w temacie bo nie mają dostępu.
Warto może przenieść do Karawanierów albo na forum ogólne?
Szanowny Kolego Stanisławie, pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią o konieczności oceny zaproponowanego logo, przez osoby z poza działu "Razem w Drogę". Jak napisał kolega Maik
maik pisze:Intencją autora było " dział KGK i dla KGK"
i tego się trzymajmy. Dział "Razem w Drogę" jest dostępny dla tych, którzy dobrowolnie wyrażają zgodę na korzystanie z niego z "całym dobrodziejstwem inwentarza". Wszyscy, których nie bardzo interesuje tematyka konfesyjna, mają do dyspozycji pozostałe działy forum i niekoniecznie powinni się wypowiadać na temat logo Katolickiej Grupy Karwanierowej. Do tej pory takie rozgraniczenie pozwalało uniknąć konfliktów na tle różnicy poglądów w tej dość delikatnej problematyce i chciałbym aby tak pozostało.
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Sławcio »

Jest dokładnie tak jak Koledzy napisali.
Jeżeli będzie intencja to wprowadzę jakieś zmiany do logo.
Chciałbym, żeby Karawanierzy mieli własny znaczek "rybkę" na Pielgrzymkę do Częstochowy. :D
Mam nadzieję, że nie uraziłem ... :swenty:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Marian 1949
Ghost
Posty: 853
Rejestracja: 06 gru 2012, 21:43
Lokalizacja: Wiśniowa

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Marian 1949 »

Sławku logo jet fajne i czytelne ale czy jest sens zmieniać to które już mamy naklejone na swoich pojazdach ta żółta rybka jest naprawdę zaje..sta i jest przecież własnością K B P a nie KSK
Można by ewentualnie wprowadzić jakaś kosmetyczną poprawkę w napisie i pozostawić je
Ja jak wiecie mam naklejone 3 takie rybki na swoim kamperku i nie chciał bym ich usuwać bo to jest już historia zapisana na moim aucie
A grupa KSK ma już inne własne opatentowane logo.
Nie zrozumcie mnie źle ja-nic tu nie narzucam tyko tak mi się wydaje 35as żeby nie robić już zamieszania i pozostawić to przecież opracowane przez Sławka logo. :niewiem:
A gdy zostanie przyjęte to zielone nowe to oczywisicie ja również go nakleję obok tamtych 516
Pozdrawiamy: Zofia i Marian
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2269
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Irel »

Marian 1949 pisze:Sławku logo jest fajne i czytelne ale czy jest sens zmieniać to które już mamy naklejone na swoich pojazdach
Drogi Marianie, nie mamy najmniejszego zamiaru narzucać komukolwiek usuwania z pojazdów, znajdujących się na nich emblematów i naklejek. Jako członek KSK masz pełne prawo do umieszczania na swoim kamperze symboliki stowarzyszenia, do którego należysz.. Jak wszystkim wiadomo KSK jest samodzielnym bytem i w żaden nieformalny czy formalny sposób, nie jest związane z KBP Karawanier, i tym samym z działem „Razem w Drogę”. Proponowane logo nie jest też oznaką przynależności do jakiejkolwiek organizacji, tylko wyróżnikiem użytkowników związanych z działem „Razem w Droge” i tym samym utożsamiających się z Katolicką Grupą Karawanierową KBP Karawanier.
Marian 1949 pisze:ta żółta rybka jest naprawdę zaje..sta i jest przecież własnością K B P a nie KSK
Też tak myśleliśmy, ale prezesi KSK „wyprowadzili nas z błędu”. Wystarczy przeczytać na portalu KSK wpis „Historia naszego logo”. Nie mamy zamiaru „kopać się z koniem” i dlatego dla naszej Katolickiej Grupy Karawanierowej opracowane zostało własne logo, które w zamyśle powinno być używane równolegle z logo KBP, a nie zamiast niego.
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Sławcio »

:D :ok:
Nic nie trzeba zmieniać i nic nie trzeba doklejać i nic nie trzeba zdejmować. :ok:
Ponieważ zmieniły mi się priorytety i czyszczę archiwa, to wylazło to logo. ;)
Irek dobrze napisał i oddaje także moje intencje.

To logo jest dla Karawanierów którzy nie chcą lub nie mogą, należeć do Stowarzyszenia ( z im znanych powodów) a jednocześnie są katolikami. Mają też potrzebę podkreślenia swojej wiary.
Nieskromnie napiszę, że także dla mnie. :D (sami wiecie dlaczego ;) )

Marian! tą żółtą rybkę zaprojektowałem dla Karawanierów którzy należą do KSK, czyli także dla Ciebie. Cieszę się że Ci się podoba. :ok:
Noś ją dumnie. Nie mamy się co wstydzić. :ok: ;)
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Stanisław
Forumowicz
Posty: 242
Rejestracja: 05 lis 2014, 18:24
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Płochocin

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Stanisław »

Rozumiem intencje Kol. Teurgus. :ok:
Dziękuje kol. sławcio. :podziw:
Ja faktycznie nie należę do tego stowarzyszenia. Miło że ktoś myśli o "rybce" dla nas.

Ps. a o jakim to stowarzyszeniu piszecie? Chyba coś przegapiłem :zawstydzony:
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2269
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Irel »

Stanisław pisze:Ps. a o jakim to stowarzyszeniu piszecie? Chyba coś przegapiłem :zawstydzony:
Kolego Stanisławie, kiedyś użyczaliśmy jeden z działów naszego forum najpierw grupie „Razem w Drodze”, a po powołaniu i zarejestrowaniu w rejestrze sądowym, również Katolickiemu Stowarzyszeniu Karawaningowemu o tej samej nazwie. Wskutek sprowokowanego konfliktu, początkowo zmuszeni zostaliśmy do ograniczenia, a w końcowym efekcie do zakończenia współpracy z KSK, co nastąpiło jesienią ubiegłego roku. Nie chcąc jednak Katolików korzystających z forum, pozostawić bez jakiejkolwiek platformy służącej wymianie poglądów, stworzyliśmy dla nich dział „Razem w Drogę”, którego mam przyjemność być moderatorem.
Z powodu niezasłużonych pomówień oraz przykrości, jakich doznałem ze strony zarządu KSK po zakończeniu naszej współpracy, nie chcę już do tego tematu wracać.. Jeżeli kolega jest zainteresowany działalnością w/w stowarzyszenia, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać jego nazwę i otrzymać wszelkie potrzebne informacje.
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
Ministro
Forumowicz
Posty: 540
Rejestracja: 29 cze 2014, 12:37
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Ołtarzew
Kontakt:

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Ministro »

Sławciu?! Proszę o to logo ale na żółtym tle.
Plizzzzzz
Jest bajeranckie. :ok:
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Sławcio »

Bardzo proszę Kolego :ok:
Miło mi spełnić twą prośbę.
Razem w droge13.JPG
O takim tle myślałeś?
Jak się podoba to wyślemy do Krakowa niech nam zrobią w 3D. :ok:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Nowe Logo KGK Razem w Drogę

Post autor: Sławcio »

Możemy nawet sam logotyp bez tła zrobić na żółto i tak naklejać na auta.
Boję się tylko, że ciężko odróżnić będzie nasze, bo motyw rybki co na drugim aucie na drodze spotkać można.
Za godzinkę pokaże jak będzie wyglądało jak będzie transparentne (znaczy bez tła)
Hejka chłopaki :hurra:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Camino”