Papierz Franciszek - życzenia urodzinowe

Dział ograniczony tematycznie, poświęcony dyskusjom na tematy religijne. Moderatorem grupy jest Irel. Udział w grupie jest dobrowolny i nie jest oparty na żadnych zasadach rekrutacji oprócz zgłoszenia chęci uczestnictwa do moderatora grupy. W grupie obowiązuje ogólny regulamin forum i działu.
Regulamin forum
1. „Camino” jest działem poświęconym dyskusjom na tematy religijne, który mogą przeglądać wszyscy zalogowani użytkownicy.
2. Publikacje w dziale „Camino” mogą umieszczać tylko ci z nich, którzy zwrócili się do moderatora o udostępnienie im takiej możliwości.
3. Korzystanie z treści zawartych w tym dziale jest dobrowolnym wyborem użytkownika
4. Jeżeli poruszana tematyka użytkownika nie interesuje, bądź nie zgadza się on z zapisami tego regulaminu, może na trwałe wyłączyć do niego swój dostęp. Dział ten będzie wtedy dla niego niewidoczny.
5. W prowadzonych dyskusjach i polemikach zabrania się używania argumentów i określeń mogących urazić osobę lub uczucia interlokutora/dyskutanta.
6. Treści niezgodne z profilem działu lub mające na celu wpływanie na innych użytkowników, aby ich ośmieszyć lub obrazić (trolling) podlegać będą bieżącej ocenie moderatora.
7. Publikacje niezgodne z profilem działu oraz naruszające regulamin, będą przenoszone, modyfikowane, blokowane i usuwane, a użytkownik łamiący regulamin zostanie ukarany.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ministro
Forumowicz
Imieniny: 0- 0- 0
Kontakt:

Papierz Franciszek - życzenia urodzinowe

Post autor: Ministro » 17 gru 2014, 15:38

Z okazji 78. rocznicy urodzin papieża Franciszka, prosimy przyjąć od naszej małej społeczności,
najserdeczniejsze życzenia zdrowia, powodzenia i osobistej pomyślności,
a także, aby modlitwa Waszej Świątobliwości
o pokój i zrozumienie na świecie zagościła w sercach nas wszystkich.

Obrazek

Papież Franciszek kończy 78 lat.
Jorge Mario Bergoglio urodził się 17 grudnia 1936 roku w Buenos Aires w rodzinie włoskich imigrantów.
Urodziny w Watykanie obchodzi po raz drugi.
Odbędzie się też zbiórka na pomoc dla biednych i bezdomnych.
Przypomina się, że przed rokiem – w dniu swoich urodzin– papież zaprosił trzech bezdomnych na prywatną mszę i wspólne śniadanie.

Przy każdej okazji papież podkreśla, że najważniejszym wydarzeniem w jego życiu był chrzest. Otrzymał go osiem dni po przyjściu na świat, czyli na Boże Narodzenie 1936 roku. Tym razem jego urodziny przypadają w środę i nie będzie mógł uniknąć życzeń od tysięcy pielgrzymów, którzy przybędą na audiencję generalną. Czeka go także wyjątkowy taneczny prezent. :D

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier

Re: Papierz Franciszek - życzenia urodzinowe

Post autor: Sławcio » 17 gru 2014, 16:41

100 lat, 100 lat Niech żyje nam. :ok:
:kwiatek1:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D

Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

Post autor: Irel » 17 gru 2014, 23:04

Ja również Jego Świątobliwości życzę długiego i owocnego pontyfikatu oraz przeżycia wielu lat w zdrowiu. :kwiatek1:
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości

Awatar użytkownika
Auror
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Auror » 22 gru 2014, 22:41

:dobani: z moją pamięcią.

100 lat, 100 lat niech żyje nam w zdrowiu i mądrości.
Owocnego pontyfikatu.
"Gdybym wiedział, że za 500 zł kupię sobie powrót totalitaryzmu, to jadłbym suchy chleb"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Camino”