Uwaga - Księża oszuści spowiadali

Dział ograniczony tematycznie, poświęcony dyskusjom na tematy religijne. Moderatorem grupy jest Irel. Udział w grupie jest dobrowolny i nie jest oparty na żadnych zasadach rekrutacji oprócz zgłoszenia chęci uczestnictwa do moderatora grupy. W grupie obowiązuje ogólny regulamin forum i działu.
Regulamin forum
1. „Camino” jest działem poświęconym dyskusjom na tematy religijne, który mogą przeglądać wszyscy zalogowani użytkownicy.
2. Publikacje w dziale „Camino” mogą umieszczać tylko ci z nich, którzy zwrócili się do moderatora o udostępnienie im takiej możliwości.
3. Korzystanie z treści zawartych w tym dziale jest dobrowolnym wyborem użytkownika
4. Jeżeli poruszana tematyka użytkownika nie interesuje, bądź nie zgadza się on z zapisami tego regulaminu, może na trwałe wyłączyć do niego swój dostęp. Dział ten będzie wtedy dla niego niewidoczny.
5. W prowadzonych dyskusjach i polemikach zabrania się używania argumentów i określeń mogących urazić osobę lub uczucia interlokutora/dyskutanta.
6. Treści niezgodne z profilem działu lub mające na celu wpływanie na innych użytkowników, aby ich ośmieszyć lub obrazić (trolling) podlegać będą bieżącej ocenie moderatora.
7. Publikacje niezgodne z profilem działu oraz naruszające regulamin, będą przenoszone, modyfikowane, blokowane i usuwane, a użytkownik łamiący regulamin zostanie ukarany.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ministro
Forumowicz
Posty: 538
Rejestracja: 29 cze 2014, 12:37
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Ołtarzew
Kontakt:

Uwaga - Księża oszuści spowiadali

Post autor: Ministro » 28 lis 2014, 11:07

Jak często przebierańcy są wśród nas. Kiedyś A. Rosiewicz o nich śpiewał, ale byli w niebieskich mundurkach.
O sprawie oszustów w sutannach pisaliśmy wczoraj. Od połowy grudnia w parafii św. Floriana w Mogielnicy koło Grójca działali dwaj fałszywi księża. Odprawiali nabożeństwa, spowiadali, udzielali komunii, zbierali datki. Okazało się, że obaj mężczyźni nie są duchownymi (nie było żadnych dokumentów to potwierdzających) i że byli już wcześniej notowani przez policję - jeden m.in. za kradzieże, a drugi za łamanie praw autorskich. We wtorek ich zatrzymano.
- "Nie miejcie z tego powodu poczucia winy. To wy jesteście ofiarami". Kardynał Kazimierz Nycz napisał list do wiernych parafii w Mogielnicy, gdzie przez miesiąc msze odprawiali fałszywi księża.

Współczujemy parafianom tak perfidnego oszustwa.

własność:Copyright © Agora SA

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3779
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Uwaga - Księża oszuści spowiadali

Post autor: Sławcio » 29 lis 2014, 23:53

Jak nie na dziadka lub wnuczka, to na księdza. Upadek obyczajów.
ale co się działo z Proboszczem i obsługą kościoła, że nie zauważyli?

Tak czy tak współczuję oszukanym.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Camino”