Chorwacja - Camp Zaton

Fotorelacje z podróży po Europie oprócz Polski
Regulamin forum
Wykorzystywanie, powielanie i kopiowanie treści autorskich - tekstów, zdjęć z Forum KBP - Karawanier bez zgody Autora i Administratora Forum, jest zabronione.
© 2012-2018 KBP Karawanier.

Proszę zamieszczać swoje relacje te karawaningowe i te innymi środkami transportu.
Z racji ograniczonej pojemności serwera, prosiłbym o wklejanie w relacje linków do zdjęć, a nie samych fotek.
Awatar użytkownika
Seba77
Forumowicz

Chorwacja - Camp Zaton

Post autor: Seba77 » 06 cze 2013, 23:29

Jutro wyjeżdżamy do Cro na dwa tygodnie :) , jesteśmy już spakowani i gotowi, rano ostatni przegląd naszego ekwipunku i w drogę, tak jak w zeszłym roku jedziemy przez Czechy, Austrie, Slowenie i Chorwacje.
Z pod Łodzi mamy 1250 km. Jak dojdziemy na miejse zrobię pare fotek i wrzuce.

Chciałem wstawić fotkę naszego zestawu ale są ograniczenia forum,
Edit Slawcio
Obrazek

Obrazek
Początkujący Karawanier

Karol i Renata
Forumowicz

Re: Chorwacja - Camp Zaton

Post autor: Karol i Renata » 07 cze 2013, 12:35

Kot też jedzie? :ok:

Super zestaw. Daj później znać, czy Cummins męczy hałasem na długiej trasie. Szerokiej drogi i ani jednej chmurki na wakacjach.
Pozdrówka
...ale choćbyś przekroczył 50-tkę dnia pewnego i kiepski miał nastrój , to rób wszystko co tylko na świecie dozwolone do lat 18-stu...

Prezes
Forumowicz

Post autor: Prezes » 07 cze 2013, 13:13

Rezerwowałeś miejsce w Zatonie czy jedziesz w "ciemno" ? my wybieramy się w końcu czerwca.
Pozdrawiam
Włodi

Piotrek
Forumowicz

Post autor: Piotrek » 07 cze 2013, 13:14

Super pogody i miłego wypoczynku. :super:

Karol i Renata
Forumowicz

Post autor: Karol i Renata » 07 cze 2013, 14:28

Normalnie zestaw mnie powalił, a szczególnie ta przyczepka na pace ze skuterem. Jak ty to zdejmiesz Sebek?
Piękny zestaw. :super:
...ale choćbyś przekroczył 50-tkę dnia pewnego i kiepski miał nastrój , to rób wszystko co tylko na świecie dozwolone do lat 18-stu...

Awatar użytkownika
camper20
Forumowicz

Post autor: camper20 » 07 cze 2013, 17:22

:witaj 1: Drug,oni jadą na 2 tyg to nie będzie problemu . :hahaha1: Teraz serio ,zestaw super ,takim czymś można jechać.pozdro i powodzenia,.. :witaj 1:

Karol i Renata
Forumowicz

Post autor: Karol i Renata » 09 cze 2013, 12:08

Panowie, znając Sebka, to w ciemno tak nie jedzie. Ktoś na pewno mu pomoże na miejscu.:)

Marek
Forumowicz
Imieniny: 0- 0- 0

Post autor: Marek » 09 cze 2013, 22:07

On opisał całe urządzenie do wciągania i opuszczania łodzi na www.pickupklub.pl pozostaje po jego powrocie złapać go za pewną część ciała i zmusić do opisania tego tutaj.

Karol i Renata
Forumowicz

Post autor: Karol i Renata » 09 cze 2013, 23:58

achhh, widzisz, no ja już nie tak w temacie jak kiedyś... :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Seba77
Forumowicz

Post autor: Seba77 » 13 cze 2013, 12:42

Witam,

Kot nie jedzie pilnuje domu :)
Rezerwacje robiłem wcześnie bo chciałem mieć pewne miejsce w pierwszej lini brzegowej przy plaży.
Skuter wciągany po trapach ręczną wyciągarką, dwie osoby 10 minut.
Nie mam teraz czasu pisać bo jest tu co robić, bardzo ciepło, internet 2 godziny dziennie gratis, cały opis zrobię po powrocie,
Cummins nie był głośny średnio miał 2 tys obrotów, gorzej z podjazdami w Austrii i Cro , na tempomacie mi się grzała bo ja chciałem stówką wjechać tam gdzie inni 60 km/h, ale daliśmy radę.
Narka idę się popluskać w morzu sloneczko

pare fotek https://picasaweb.google.com/1177762777 ... 5_djvCk7gE

Obrazek
Początkujący Karawanier

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier

Post autor: Sławcio » 13 cze 2013, 14:01

Piękny kolor tej wody. :ok:
Tylko zazdrościć.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka. Mam za to inną Devilną Hondę. :D

Awatar użytkownika
Seba77
Forumowicz

Post autor: Seba77 » 25 cze 2013, 21:11

Camp Zaton na wysokim poziomie, duży szeroki, w katalogach pisze że ma 100 ha powierzchni całkowitej.
Polecam zabrać rower, hulajnogę lub inne podręczne wozidełko, ułatwia życie na campie.
Dużym minusem jest odległość do sanitariatów z pierwszej lini brzegowej, sanitariaty dla przyczep są dwa centralne, ale bardzo duże i oceniam je na 5 gwiazdek.
Duży basen dla dorosłych oraz duży płytki brodzik dla dzieci z zjeżdżalnia, są bary na plaży, pizzeria, restauracje, pasaż handlowy.
plaża szeroka i długa, boisko do siatkówki, małe bramki do piłki nożnej. Piasek słabej jakości ale lepsze to niż kamienie,
kąpielisko w 80 % z dnem piaszczystym, woda bardzo klarowna, trochę większych kamieni, sporo rybek, dużo krabów. Warto zabrać maskę. Kąpielisko idealne dla dzieci sloneczko
Obok kąpieliska mały porcik z bojkami dla małych łódek i pomostem dla większych, cumują też dwa statki które pływają do parku krajobrazowego Kornati.
Na campie non stop chodzi ochrona, pełne poczucie bezpieczeństwa, auto może być otwarte i nic na pewno nie zginie. Więcej o campie na stronie Zaton.hr
Na campie jest supermarket, ceny wyższe od zwykłego w mieście o około 30-35 %, warto zabrać skuterek żeby jeździć po większe zakupy, albo jechać autem.
Trasa:
Polska Viatoll
Czechy winietka miesięczna 440 koron
Austria winietka 10 dniowa 8,30 euro
Słowenia winietka miesięczna 30 euro
Chorwacja bramki, do wysokości miasta Zadar zapłaciliśmy coś koło 40 euro w jedną stronę.

Pogoda:
na 14 dni dwa były pochmurne i padało przez 1 dzień z przerwami, reszta non stop pełne słońce bez żadnej chmurki.
Odradzam wyjazd w Lipcu i sierpniu ponieważ jest pełne oblężenie campu i korki na autostradzie. W większość na camp przyjeżdża i wyjeżdża się w sobotę.
Zaliczyliśmy piękne miasto Zadar z murami obronnymi w porcie, oraz stare miasto.
Jak macie jakieś szczególne pytania to śmiało , teraz nie przychodzi mi nic więcej do głowy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Początkujący Karawanier

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier

Post autor: Sławcio » 25 cze 2013, 21:45

Piękne widoki. Wiadomo już jak zwodowałeś skuter do wody.
Jeszcze jak z auta?
I jak można to poproszę może parę fotek z Starego Miasta :ok:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka. Mam za to inną Devilną Hondę. :D

Awatar użytkownika
Seba77
Forumowicz

Post autor: Seba77 » 25 cze 2013, 22:41

Skuter wjeżdżał na trapach ciągnięty przez ręczną wyciągarkę, na przyszły wyjazd planuje jakiś mały ribek ponton , pełno tego mieli na campie , mniej problemowy i można zabrać 5-6 osób , no i nie pali jak smok.

Fotek mało bo większość mam prywatnych i nie chcę zamieszać w sieci.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Początkujący Karawanier

Piotrek
Forumowicz

Post autor: Piotrek » 25 cze 2013, 22:57

Piękne fotki. :hurra:

PS
Rozumiem.
prywatność w sieci zaczynamy po rewelacjach USA i Brytyjskich mocno doceniać. :ok:

ODPOWIEDZ

Wróć do „EUROPA - relacje”