Nowy wariant Deauville?

Nasze kampery, przyczepy, holowniki, namioty, rowery, konie, bryczki, wigwamy itp. itd. Tym czym podróżujemy i lubimy się pochwalić.
Regulamin forum
Proszę pamiętać o braku anonimowości w sieci i wynikających z tego zagrożeniach. Wszelkie fotografie, informacje podajecie Użytkownicy forum na "wyłączną, własną odpowiedzialność".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morusek
Forumowicz

Nowy wariant Deauville?

Post autor: Morusek » 23 wrz 2019, 21:54

Czy Honda szykuje po cichu nowy wariant Deauville?!

Obrazek
fot. Honda NT 700V Deauville 2010-11

Podobno Honda pracuje nad nowym wariantem Deauville o pojemności 1000 cm3. Niegdyś NT650V był motocyklem chętnie wybieranym przez formacje policji w wielu krajach, słynącym z wytrzymałości i trwałości. Charakterystycznego kształtu nadwozia nie można było pomylić z innym modelem, głównie za sprawą zintegrowanych kufrów bocznych i wbudowanych w czaszę migaczy.

Poprawiony wariant miałby pojemność 1000 cm3 i automatyczną skrzynię biegów DCT. Segment GT w Europie wyraźnie słabnie. Co raz mniej producentów zainteresowanych jest oferowaniem prawdziwych, wszechstronnych modeli. Triumph zrezygnował z Trophy, Honda Pan European stała się rzadkością, nawet potężny Kawasaki GTR1400 został zwolnione ze służby. Jedynymi maszynami GT są obecnie Yamaha FJR 1300, Honda GoldWing i BMW R1250RT oraz K1600GT.

Z tego co wiem, to trzy osoby z forum jeżdżą tym typem motocykla. :ok:
"Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca a ten, który zna wartość swojego życia"

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Imieniny: 0- 0- 0

Re: Nowy wariant Deauville?

Post autor: Sławcio » 28 wrz 2019, 20:49

Biała jest ładna, ale moja szarawa także jest urodziwa. :ok:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka. Mam za to inną Devilną Hondę. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze szałasy”