Motocyklowe powroty z obiadku w Broku

Fotorelacje z podróży po Mazowieckim
Regulamin forum
Wykorzystywanie, powielanie i kopiowanie treści autorskich - tekstów, zdjęć z Forum KBP - Karawanier bez zgody Autora i Administratora Forum, jest zabronione.
© 2012-2019 KBP Karawanier.

Proszę zamieszczać swoje relacje te karawaningowe i te innymi środkami transportu.
Z racji ograniczonej pojemności serwera, prosiłbym o wklejanie w relacje linków do zdjęć, a nie samych fotek.
Awatar użytkownika
Ciok
Karawanier
Imieniny: 0- 0- 0

Motocyklowe powroty z obiadku w Broku

Post autor: Ciok » 01 wrz 2019, 14:38

#Brok, Mokra Wieś, Pruszków
Motocyklowe powroty z obiadku w Broku.

Ponieważ w Broku znalazłem świetny Bar z tanim jedzonkiem, to bardzo często docelowo, będą tu przyjeżdża na przerwę i posiłek.
Pisząc inne relacje z tego terenu, będę wielokrotnie podawał tą mapę jako szybki powrót do Pruszkowa. Z szybkim nie ma to nic wspólnego, bo szybki jest do rogatek Warszawy a potem to droga przez mękę, czyli jeden wielki korek.
Ale wrócić do domu każdy musi i dlatego podaję tą mototraskę dla orientacji.

Obrazek
mapka trasy z OpenStreetMap

Zapis trasy znajduje się na "traseopl" czyli tutaj.
Można tam pobrać "plik trasy" (gpx,plt,tcx,kml,png) a także zobaczyć szczegóły: gdzie, co i jak, z jaką prędkością . Bardzo pomocne są powiązania zdjęć, ostrzeżeń i objaśnień z konkretnymi punktami na mapie. Można szybko odnaleźć lokalizację opisywanej "atrakcji" :)
Polecam bo warto się zapoznać.

Obrazek
Brok - Zajazd Kardamon, Rozjazdy
Kiedyś bar Zajazd, nazywał się Kormoran i miał dobrą opinię. Potem ktoś go kupił a teraz jedzie na opinii i nazwie. Ja dopiero się zorientowałem, że to nie Kormoran, jak kolega mi pokazał szyld.

W połowie drogi do domku robimy przerwę na wietrzenie spoconego kuferka.

Obrazek
Motocyklowy Sklep Spożywczy - Mokra Wieś
Sklep dobrze zaopatrzony a miła Pani sprzeda wam coś na ząb. Przed sklepem znajdują się dwie zadaszone wiatki, więc jest gdzie usiąść i zjeść.
Dokładny adres jest pod tym linkiem. https://www.google.com/maps/@52.4672771 ... 312!8i6656
Charakterystyczna kapliczka i stawy przy zjeździe z trasy ( patrz fotki pod linkiem).

Obrazek
Korki przy wjeździe i wyjeździe na S8 w Warszawie, identyczne jak w LA
Mamy w końcu Europę i jej niedogodności. Praktycznie to jest "super fart" jak uda się przejechać bez stania. Raz się uda, drugi raz się uda, a na trzeci 3 kolizje i 3 godziny stania. :(

Obrazek
Parking przed sklepem.
Wygoda bo nikt tyłka nie zawraca a czasami ktoś na "ciekawej szkapie" przyjedzie. Miejsca aż nadto. Spotykaliśmy się na stacji benzynowej ale zawsze ktoś poganiał. Taki urok warszawki.

KONIEC

W relacji wykorzystałem " Wikipedię" .

Ślad zapisujemy w Traseo
Nawigujemy na Calimoto
Podglądamy (POI) na Google Map
Własność większości zdjęć - © ciokantoni@gmail.com - Linkowanie zdjęć dozwolone za podaniem foto.mazowsze.pl /nie dotyczy forum
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
Gabor
Forumowicz

Re: Motocyklowe powroty z obiadku w Broku

Post autor: Gabor » 02 wrz 2019, 11:03

I tam jadłeś obiadek?
Potrzebny jest czyjś uśmiech, aby samemu też się uśmiechnąć. Grzegorz z Małżonką.

Awatar użytkownika
Ciok
Karawanier
Imieniny: 0- 0- 0

Re: Motocyklowe powroty z obiadku w Broku

Post autor: Ciok » 02 wrz 2019, 15:31

Nie. Obiadek za ok. 500 m dalej jadłem za 15 zł danie dnia. sporo i dobre. Polecam jak ktoś będzie na przelotach.
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”