Budniki - zajawka

Fotorelacje z podróży po Dolnym Śląsku
Regulamin forum
Wykorzystywanie, powielanie i kopiowanie treści autorskich - tekstów, zdjęć z Forum KBP - Karawanier bez zgody Autora i Administratora Forum, jest zabronione.
© 2012-2022 KBP Karawanier.

Proszę zamieszczać swoje relacje te karawaningowe i te innymi środkami transportu.
Z racji ograniczonej pojemności serwera, prosiłbym o wklejanie w relacje linków do zdjęć, a nie samych fotek.
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2269
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Budniki - zajawka

Post autor: Irel »

Już drugi raz miałem okazję żegnać słońce w Budnikach. Co to są te Budniki i dlaczego żegna się w nich słońce napiszę wkrótce. Teraz przygotowuję się do "odlotu" z campingu 66 położonego w miejscowości Ścięgny obok Karpacza, nasłuchując wycia wiatru za oknami mojego kampera i kołysząc się wraz z nim gdy zawieje mocniej. Teraz mam jedynie chwilę na wklejenie kilku zdjęć dla zaostrzenia apetytu czytających.

Wyłaniający się z "mgły" Wołogór" pomocnik sudeckiego Ducha Gór czyli inaczej Karkonosza, Rzepióra, Rzepolicza lub Rübezahla

Obrazek

Powrót z Budnik

Obrazek

W następny dniu czyli w niedzielę zrobiliśmy sobie wycieczkę Głównym Szlakiem Sudeckim.

Zapora na Łomicy

Obrazek

A tu trochę widoczków

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ciąg dalszy viewtopic.php?f=226&t=3892
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3976
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Budniki - zajawka

Post autor: Sławcio »

Zdjęcia zjawiskowe.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Marcelina
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2016, 09:08
Lokalizacja: Kuchnia

Re: Budniki - zajawka

Post autor: Marcelina »

Poczytam bo wieczory takie długie
Marcelina. 516
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolny Śląsk”