Strona 1 z 1

Polska wschodnia-nieznana i niezwykła

: 15 lis 2014, 22:29
autor: Marek LU
Jesień na Roztoczu. Rok 2010.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://picasaweb.google.com/marekrajsz/ ... ZiP7NeN6QE
Przejeżdżałem tamtędy niedawno, drogi lokalne bez zmian. Droga Lublin - Biłgoraj świeżo po remoncie. Wyprostowana i wyrównana.
Rok 2008, koleżeńska wyprawa szlakiem dawnych obozów harcerskich.
http://picasaweb.google.pl/marekrajsz/2 ... yg8tunvwE#
Samochodem poruszamy się niechętnie i w ostateczności, gdyby ktoś miał zastrzeżenia do braku zdjęć stricto caravaningowych.

Re: Polska wschodnia-nieznana i niezwykła

: 16 lis 2014, 15:53
autor: Irel
Marek LU pisze:Samochodem poruszamy się niechętnie i w ostateczności, gdyby ktoś miał zastrzeżenia do braku zdjęć stricto caravaningowych.
Niby dlaczego miałby ktoś mieć zastrzeżenia :?: .Forum ma charakter krajoznawczo – turystyczny :namiot12: :cepa12: oraz ma służyć do wymiany doświadczeń i propagowania problematyki podróżniczej. Przeznaczony jest dla potencjalnych i aktualnych użytkowników pojazdów rekreacyjnych ( przyczep kempingowych lub samochodów kempingowych) oraz dla wszystkich uprawiających różne formy aktywnej turystyki i rekreacji, a więc dla wszystkich podróżujących pieszo i różnymi środkami transportu, po lądzie, po wodzie i nawet w powietrzu ( jeżeli tacy będą). Każda relacja jest cenna, bo przybliża miejsca w których chcielibyśmy być, a z rożnych względów jeszcze tam nie byliśmy i może nigdy nie będziemy. :niewiem: 516