X wypad na żurek do Żarek

Fotorelacje z podróży po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Regulamin forum
Wykorzystywanie, powielanie i kopiowanie treści autorskich - tekstów, zdjęć z Forum KBP - Karawanier bez zgody Autora i Administratora Forum, jest zabronione.
© 2014 KBP Karawanier.

Proszę zamieszczać swoje relacje te karawaningowe i te innymi środkami transportu.
Z racji ograniczonej pojemności serwera, prosiłbym o wklejanie w relacje linków do zdjęć, a nie samych fotek.
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

X wypad na żurek do Żarek

Post autor: Irel » 01 sty 2018, 17:28

Tradycyjnie nowy sezon rowerowy zaczynam 1 stycznia od wspólnego spotkania z koleżankami, kolegami oraz sympatykami mojego Klubu Osiedlowego PTTK „M- 2” przy MSM w Myszkowie. Istniejący od 40 lat klub już po raz dziesiąty w pierwszym dniu Nowego Roku organizuje spotkanie pod nazwą „ Wypad na żurek do Żarek”. 1 stycznia w południe, zgromadziliśmy się więc na wzgórzu Laskowiec w Żarkach, gdzie przy gorącym żurku i kiełbaskach smażonych nad ogniskiem, złożyliśmy sobie noworoczne życzenia. W tym roku sprzyjająca aura umożliwiła nam przejazd rowerami. Ponieważ nie jesteśmy rowerowymi ortodoksami tym, którzy nie mogli przybyć na swoich dwukołowcach, pozwoliliśmy przybyć pieszo z kijkami lub bez, na sankach, konno, na nartach albo autem. Okazało się, że zachęta podziałała i na spotkanie przybyło bardzo wiele osób w wieku od lat kilku do kilkudziesięciu. Tak więc sezon turystyki rowerowej 2018 należy uznać za otwarty. A oto kilka zdjęć z naszego spotkania.

Obrazek

Obrazek

Wspólne foto z Prezesem klubu

Obrazek

A to najmłodsze pokolenie klubowiczów

Obrazek
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości

Awatar użytkownika
Cuba
Forumowicz
Kontakt:

Re: X wypad na żurek do Żarek

Post autor: Cuba » 01 sty 2018, 18:09

Piękna tradycja. :ok:
:zdrowko:
Kuba Pozdrawiam :)
Honda Varadero 125 V - Małe serce w dużym motocyklu
Dupy nie urywa ale pojeździć można na "B" :cool:

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Kontakt:

Post autor: Sławcio » 01 sty 2018, 18:14

Rozpieszczasz nas Irek.
Piękna relacja - co dzień nowy odcinek.
Jak w TV .. ;)
Teraz relacja z otwarcia sezonu. :hurra: :hurra:

Ale o sile i patriotyzmie świadczą takie małe lokalne imprezy gdzie ludzie się znają i wspierają.
Nie nowe karabinki dla sfrustrowanych bojowników OT szykujących się do walki z ??? no nie wiem, na razie kto ma na nas napaść. 35as

O tych co myślę to im wystarczy parę głowic i nawet buta sobie nie zabrudzą.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka. Mam za to inną Debilną Hondę. :D

Awatar użytkownika
Jurand
Forumowicz

Post autor: Jurand » 03 sty 2018, 12:40

Macie zdrowie. Gratulacje.

Awatar użytkownika
Bożydar
Forumowicz

Post autor: Bożydar » 11 sty 2018, 08:58

Pozazdrościć takich inicjatyw. Zamiast jechać/iść do jakiegoś najbliższego parku i nawalić się w trupa to chce wam się "na trzeźwego" jechać na wycieczkę i to w taką temperaturę.
Pozdrawiam Bożydar

Awatar użytkownika
Leniwiec
Forumowicz

Post autor: Leniwiec » 12 sty 2018, 22:51

Jak byłem młody ;)
Brawo Irel

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jura Krakowsko-Częstochowska”