Koryto +

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

Re: Koryto +

Post autor: Irel » 07 sie 2019, 15:16

Obrazek
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Imieniny: 0- 0- 0

Post autor: Sławcio » 08 sie 2019, 11:25

k*rwa oszust i te jego przydupasy z Kancelarii, za moje k*rwa ciężko zarobione pieniądze, kłamią w "żywe oczy".
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D

Kaczysta

Post autor: Kaczysta » 10 sie 2019, 20:16

Ględzenie lemingów.

Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

Post autor: Irel » 10 sie 2019, 23:49

Przypominam, ze zanim zacznie sie korzystać z forum należy się przedstawić, a nie zaczynać od politykowania. To jest forum karawaningowe i takim ma pozostać. Jakakolwiek dyskusja ma być merytoryczna, nawet jeżeli dotyczy tematów drażliwych. Stwierdzenie
Kaczysta pisze:
10 sie 2019, 20:16
Ględzenie lemingów.
merytoryczne nie jest. Następny tego typu wpis skończy się banem. Proszę się zastanowić nad tym co przekazałem.
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości

Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

Post autor: Irel » 11 sie 2019, 01:59

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier

Post autor: Sławcio » 11 sie 2019, 19:29

Łopata też ma trzonek a szczotka od zamiatania, kija. :hahaha1:
Olełum we łbie nie przybędzie jak się winem nie popije.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D

Awatar użytkownika
Malineczka
Forumowicz
Imieniny: 14- 5- 0
Kontakt:

Post autor: Malineczka » 26 sie 2019, 23:05

Premier w październiku przyznał na park 5 mln zł z rezerwy budżetowej
Teraz okazuje się, że w maju przyznał kolejne 3 mln zł, również z rezerwy budżetowej
Jak uważa czytelnik Onetu, który wykrył wzmiankę o tej kwocie, rząd kupuje sobie w ten sposób poparcie ojca Rydzyka przed wyborami

O poprzednim, wynoszącym 5 mln zł wsparciu premiera dla tego parku, informowaliśmy kilka dni temu za portalem Oko.press. Odkrył on, że Morawiecki już w październiku zeszłego roku wydał zarządzenie w tej sprawie, jednak opinia publiczna nie została o nim poinformowana.

Jego pełna nazwa to Zarządzenie Nr 176 Prezesa Rady Ministrów z dnia 12 października 2018 r. w sprawie przyznania Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, z ogólnej rezerwy budżetowej, środków finansowych, z przeznaczeniem dla Fundacji Lux Veritatis na dofinansowanie realizacji zadania publicznego pn. "Park Pamięci Narodowej".

5 mln zł najwyraźniej jednak nie wystarczało na park fundacji założonej przez ojca Rydzyka. Mimo przyznania tych środków redemptoryści aplikowali bowiem o dofinansowanie z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 na ten sam park. Swój wniosek zatytułowali "Budowa Parku Pamięci działaniem na rzecz polskiej nauki". Chcieli przekonać osoby przyznające pieniądze, że ich park pomoże polskiej nauce.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/torun-3 ... ka/brlsbvf
"Caravaning jest jak świeży powiew wiatru który sprawia, że znów jesteś młody"
Bonifacy i Genowefa.

Zablokowany

Wróć do „Ważne tematy”