Polityczny Hyde Park

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3977
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Sławcio »

Marek LU pisze: 12 sie 2018, 21:48 Do tej pory myślałem, że w Polsce do zabijania ludzi używa się pijanych, bezmózgich katolików wyposażonych w samochody. Samochód to najtańszy środek śmiercionośny bardzo łatwo dostępny po ostatnim wsparciu finansowym rządu. Kilka razy w tygodniu media informują o tragedii na drodze ale miłościwie nam panujący nie widzą w tym nic złego. Nikt tego nie napiętnuje od lewej do prawej strony politycznej łącznie z mediami katolickimi. Za to gdy marne seicento wysadzi z toru jazdy opancerzone bmw robi się draka. Wysłani na miejsce zdarzenia naoczni świadkowie natychmiast wskazują sprawcę, który przedstawiany jest jako wróg publiczny nr 1.
PS. Gdyby ktoś miał wątpliwości, wiadomość z ostatniej chwili
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... html#Z_MT2
a dzień jeszcze się nie skończył!
To jest zastanawiające.. ;) :dobani: :cenzura: :red card:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Kontestator
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 22 mar 2015, 20:16
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Kontestator »

Wypada mi się zgodzić.
Za pińcet oddadzą dupe do grzmocenia
Walter Chełstowski z KOD na swoim profilu na Facebooku ocenił, że PiS może osiągnąć w najbliższych wyborach parlamentarnych większość konstytucyjną. Swoje rozumowanie oparł na jednej przesłance – stwierdził po prostu, że Polacy to głupcy.

Od 2015 roku niezliczeni eksperci wymieniali dziesiątki, jeśli nie setki powodów, dla których Zjednoczona Prawica zbudowana wokół Prawa i Sprawiedliwości wygrała w wyborach i utrzymuje wysokie notowania w sondażach. Niektórzy przedstawiciele opozycji wciąż nie mogą jednak zmienić sposobu myślenia i sukcesy PiS-u kwitują banalnymi hasłami czy ordynarnymi uproszczeniami. Do tego grona dołączył właśnie jeden ze współzałożycieli Komitetu Obrony Demokracji, który – jak twierdzi – znalazł „klucz” do tajemnicy powodzenia PiS. Swoje przemyślenia zamieścił na Facebooku.

„Ciągle się łudzimy. Że można demokratycznie. Że wybory samorządowe a potem parlamentarne odsuną pis od władzy. Nie odsuną. Tylko tą dyktaturę umocnią” – napisał w czwartek 9 lipca Walter Chełstowski. „I może tak być, że PiS będzie miał 2/3 w Parlamencie, czyli większość do zmiany Konstytucji. Naszej Konstytucji. Wniosek: Duża, wystarczająca cześć obywateli Polski to głupcy. A my? Rozumna mniejszość. Tak jak w każdej dyktaturze” – zakończył.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Karawanier
Posty: 825
Rejestracja: 05 gru 2012, 08:16
Lokalizacja: Silesia

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Agnieszka »

W karawaningu ilu jest idiotów i alkoholików to się nie mówi :mur:
Nie obchodzę urodzin.
Przestało mnie interesować "czy gefizyk ma buty"
Nie ma? to za 500+ niech sobie kupi. Mi nie dali. :P
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Marek LU »

Agnieszka pisze: 16 sie 2018, 18:48 W karawaningu ilu jest idiotów i alkoholików to się nie mówi :mur:
Zaraz, ile jest podatku w wódzie? Kto nie pije to nie patryjota.
Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
Szarp
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:44
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Szarp »

Obrazek
Awatar użytkownika
Brat
Karawanier
Posty: 383
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:34
Lokalizacja: San Escobar

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Brat »

Kontestator pisze: 16 sie 2018, 18:36 Wypada mi się zgodzić.
Za pińcet oddadzą dupe do grzmocenia
Walter Chełstowski z KOD na swoim profilu na Facebooku ocenił, że PiS może osiągnąć w najbliższych wyborach parlamentarnych większość konstytucyjną. Swoje rozumowanie oparł na jednej przesłance – stwierdził po prostu, że Polacy to głupcy.
Od 2015 roku niezliczeni eksperci wymieniali dziesiątki, jeśli nie setki powodów, dla których Zjednoczona Prawica zbudowana wokół Prawa i Sprawiedliwości wygrała w wyborach i utrzymuje wysokie notowania w sondażach. Niektórzy przedstawiciele opozycji wciąż nie mogą jednak zmienić sposobu myślenia i sukcesy PiS-u kwitują banalnymi hasłami czy ordynarnymi uproszczeniami. Do tego grona dołączył właśnie jeden ze współzałożycieli Komitetu Obrony Demokracji, który – jak twierdzi – znalazł „klucz” do tajemnicy powodzenia PiS. Swoje przemyślenia zamieścił na Facebooku.
„Ciągle się łudzimy. Że można demokratycznie. Że wybory samorządowe a potem parlamentarne odsuną pis od władzy. Nie odsuną. Tylko tą dyktaturę umocnią” – napisał w czwartek 9 lipca Walter Chełstowski. „I może tak być, że PiS będzie miał 2/3 w Parlamencie, czyli większość do zmiany Konstytucji. Naszej Konstytucji. Wniosek: Duża, wystarczająca cześć obywateli Polski to głupcy. A my? Rozumna mniejszość. Tak jak w każdej dyktaturze” – zakończył.
Nie wiem, skąd ten cytat ...

Ale - choć nie do końca w tej kwestii zgadzam się z Walterem i inaczej rozłożyłbym akcenty - to jednak finał widzę podobny ...
I jednym z powodów jest stan umysłu nas. Polaków, a jakże ...
Stan umysłu a w wieeeeelu przypadkach jego BRAK.
Marian
Awatar użytkownika
Brat
Karawanier
Posty: 383
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:34
Lokalizacja: San Escobar

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Brat »

No bo o czym świadczy - na przykład - fakt, że Mateusz na wiecu powiada, że to on negocjował wejście do Unii a naród mu wiwatuje? Może o inteligencji tegoż?
Boć przecie tenże Mateusz mówi to z pełną świadomością i w przekonaniu, że 'lud to kupi' ... I się nie myli! Czyż nie oznacza to zatem, że lud jednak ciemny jest?
Przecież znacząca część wierzy ... we wszystko, co im się powie ... Nie mogę się zatem doczekać całej prawdy :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Marian
Awatar użytkownika
Auror
Forumowicz
Posty: 461
Rejestracja: 30 lis 2014, 18:24
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Brochów
Kontakt:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Auror »

Obrazek
"Gdybym wiedział, że za 500 zł kupię sobie powrót totalitaryzmu, to jadłbym suchy chleb"
sum
Karawanier
Posty: 254
Rejestracja: 29 cze 2014, 10:04
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: sum »

Co tam ciemny lud. Zwisa mi także zwiędłym kalafiorem to że agenci wplywu i pozyteczni idioci każdej ze stron, wykorzystują każde wystąpienie i każde slowo aby kopać po kostkach i boksować konkurentów w wyścigu do koryta.
Bardzo mnie intryguje dlaczego jasny lud pracujący w instytucjach które powinny bronic polskiej racji stanu nie reaguje.Facet publicznie przyznaje że pracowal w grupie która spowodowała pozbycie się znacznej częsci suwerenności i uczyniła z Polski dostawcę taniej sily roboczej oraz nie opodatkowany rynek zbytu i nikt go nie przesluchuje na okolicznosc wspólników, niszczenia przemyslu, złodziejskiej prywatyzacji (zwlaszcza banków) i ile na tym zarobił.
sum
Karawanier
Posty: 254
Rejestracja: 29 cze 2014, 10:04
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: sum »

Cieszy mnie bardzo że blondynki intelektualne płci wszystkich a nie obojga jak bylo za moich mlodych lat, zauważają że w demokracji kupuje się glosy wyborcow za ich własne pieniądze. Nie zauważali tego gdy Kuron lał zupkę i rozdawał kuroniówki, gdy psl rozdawał becikowe a wójtowie, burmistrzowie itp obsadzali komisje wyborcze osobnikami których zatrudnienie od nich zależalo.
Awatar użytkownika
Kalasanty
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2016, 09:41
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Szydłów

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Kalasanty »

Anarchia którą się zachwycasz to też nie jest rozwiązanie.
Stefan.
"Bieda tobie, który pouczasz innych słowami, a gorszysz przykładem"
Ida
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 18 gru 2014, 21:42
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Ida »

Obrazek

Baron Münchhausen polskiej polityki (podobno negocjował wejście Polski do Unii i wymyślił M&Msy).
"Bo w życiu nie chodzi żeby tylko żyć
Lecz miłość pielęgnować gdy maleje
I w ogień dmuchać w środku nocy
Po to by ciągle rozpalać nadzieję
"
sum
Karawanier
Posty: 254
Rejestracja: 29 cze 2014, 10:04
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: sum »

Kalasanty pisze: 21 sie 2018, 10:22 Anarchia którą się zachwycasz to też nie jest rozwiązanie.
Anarchia mi się nie podoba, zwłaszcza ta europejska gdy organizacja na której czele stoi alkoholik i sprzedajna dziwka płci męskiej, w której stanowiska nie pochodzą z wolnych wyborów realizuje socjalistyczne fantasmagorie eksperymentując na kilkuset milionach obywateli w kilkunastu krajach.
Jestem zwolennikiem wolnosci, własnosci i sprawiedliwości oraz panstwa strzegącego tych wartości.
Awatar użytkownika
Kalasanty
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2016, 09:41
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Szydłów

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Kalasanty »

sum pisze: 21 sie 2018, 13:57
Kalasanty pisze: 21 sie 2018, 10:22 Anarchia którą się zachwycasz to też nie jest rozwiązanie.
Anarchia mi się nie podoba, zwłaszcza ta europejska gdy organizacja na której czele stoi alkoholik i sprzedajna dziwka płci męskiej, w której stanowiska nie pochodzą z wolnych wyborów realizuje socjalistyczne fantasmagorie eksperymentując na kilkuset milionach obywateli w kilkunastu krajach.
Jestem zwolennikiem wolnosci, własnosci i sprawiedliwości oraz panstwa strzegącego tych wartości.
ja, ja natirliś a świstak siedzi i zawija te pierdy w sreberka.
" kocham ludzi ale nienawidzę kobiet, mężczyzn i dzieci"
Tak zrozumiałem o czym piszesz a znając "twoje odzywki", to pewnie jestem idiotą, bo takiego inteligenta nie rozumiem. :(
Kółko się zamyka. :(
Stefan.
"Bieda tobie, który pouczasz innych słowami, a gorszysz przykładem"
Awatar użytkownika
Henryk
Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: 30 mar 2014, 20:26
Imieniny: 0- 0- 0

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Henryk »

Co ma anarchja do jakiegoś pijaka w UE czy sędziego co "buchnoł" dropsa?
Bo nie rozumiem
Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce.
Zablokowany

Wróć do „Ważne tematy”