Polityczny Hyde Park

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie o działaniach poprzedniego rządu w sprawie promocji polskiej gospodarki za granicą: "Bez strategii", "brakowało koordynacji", "nie było spójnego systemu promocji" - to cytaty z najnowszego raportu NIK, do którego dotarł Onet.
Obecna władza nie zrobi tego błędu. :hurra: :hahaha1:
Ona ma w dupie pozytywną promocję Polski za granicą. :hahaha1: :haha:
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Awatar użytkownika
Erwin
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2015, 22:41
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Erwin »

No i co? Łyso krytykantom nowej wielkiej Dobrej zmiany ?
Polska będzie mocarstwem – twierdzą jasnowidze
Wielu polskich jasnowidzów i wizjonerów twierdziło, że nasz kraj, po latach nieszczęść, stanie się mocarstwem i liderem w Europie, której nową stolicą będzie Warszawa…
Odrobina wiary i wpieriod...
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

- PiS w 2006 roku m.in. głosem Jarosława Kaczyńskiego odrzucił poprawkę, która rozszerzała nadzór KNF na wszystkie instytucje finansowe. Wszystko wskazuje na to, że gdyby przeszła ta poprawka, to takie instytucje jak późniejszy Amber Gold byłyby pod szczególnym nadzorem KNF i nie mogłyby działać – mówi tvn24.pl poseł Krzysztof Brejza, reprezentujący w komisji śledczej Platformę Obywatelską.
Od siebie dodam że chodziło wtedy o SKOK-i i zatajenie wyprowadzania pieniędzy. Śmiech, że nadal nie ma komisji sejmowej śledczej w tej sprawie, tylko PiS łaskawie wypłaca z funduszu gwarancyjnego nasze pieniądze. :mur:
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

Rusza program mieszkanie +. Trzymamy kciuki.
Rusza program helikopter dla wojska +
I jeszcze parę innych..
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

Imperialiści, siły wrogie socjalizmowi i polskiej klasie robotniczej manipulują i wysypują stonkę pod niemiecką granicą. :haha:
ale to już było i niech nie wróci więcej
- Polacy są manipulowani. To, co robi się z cytatami Kaczyńskiego, to skandal - mówiła w RMF FM Magdalena Ogórek, odnosząc się do protestu przed domem lidera PiS, który odbył się wczoraj, po wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na temat aborcji.
Ale to musiał być silny kop w głowę...
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Jacek Kulałka
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:38
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Podwawa

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Jacek Kulałka »

Marek LU pisze:
Jacek Kulałka pisze:Nie wiem co uważa zwykły słupczanin ale wydaje mi się że lepiej mieć geja uczciwego, niż złodzieja gwałciciela (molestuje urzędniczki) za prezydenta.
Masz talent i zdrowie do komentowania wybryków dobrej zmiany. Bardzo celnie punktujesz wynaturzenia tych .. nawet nie wiem jak ich nazwać żeby nie podpaść szefom forum. Każdy wie o co chodzi. Ja ze względu na swój wiek odpuszczam codzienne obserwacje życia politycznego. Za Gomułki było fatalnie ale teraz to nie ma porównania. Znam historię Europy na 3= i nawet nie chcę myśleć co będzie dalej. Na razie wszystko idzie zgodnie z tamtymi wzorami z zachodu.
Dziękuję za dobre słowo. :podziw:
W swoich komentarzach staram się odnosić do meritum sprawy a nie do potencjalnego kolegi z forum. Daje mi to możliwość wyrażania poglądów na sprawę a nie na kolegów. Co ważne jest to w zgodzie z regulaminem więc nie mam podstaw do obaw przed administracją forum.
Nie jest tak, że tylko widzę złe strony przemian. Ja się cieszę, że są te przemiany. Ja tylko staram się tępić posrane pomysły buraków u władzy.
PiS idąc do władzy obiecywał i pora z tych obietnic rozliczać. Nie zgadzam się z poglądami innych buraków, co oderwali ich ostatnio od koryta, że w kampanii wyborczej można wmawiać ludziom wszystko a potem (po zdobyciu władzy)ich zwyczajnie wygzymkować.
Nie zgadzam się także na załatwianie prywatnych pogrzebów (prywaty) na Wawelu członków rodziny ekipy rządzącej - trochę chamsko ale teraz wszyscy za ten pogrzeb musimy czarnym płacić.
Jestem wierzący ale czy to znaczy, że mam tolerować wybryki kleru? Ja uważam że nie.
Co ma Jezus i Bóg do pedofilii? (przeczytałem post Sławcia na ten temat - :/ )

W związku z tym, że jestem najmitą i do emerytury mi daleko, to śledzę co chcą mi zafundować "ludzie prezesa", a wcześniej "ludzie co się dali podsłuchać". Patrzę i szlak mnie trafia. Prywata, kasa, kasa, kler, stołki a mnie rzucili 500 dla zamknięcia ryja. Nic z tego. Bierzcie się buraki do pracy a nie "piczki" wam w głowie. :red card:
Miłego dnia wszystkim w tyłek bitym i tym co mają dobrze. 516
„Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy”
Jacek Kulałka
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:38
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Podwawa

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Jacek Kulałka »

Proszę info o pogrzebie jak ktoś nie wie o czym piszę:
Ciało prezydenta będzie ekshumowane z grobowca na Wawelu – zapowiedział w wywiadzie dla Onetu prezes PiS Jarosław Kaczyński. Proboszcz katedry wawelskiej odpowiada: takiego wniosku nie złożono. – Słowa pana Jarosława Kaczyńskiego, traktuje jako wypowiedź prywatną, a nie jako oficjalne stanowisko – mówi w rozmowie z Onetem ksiądz prałat Zdzisław Sochacki.
- Lech i Maria Kaczyńscy zginęli w katastrofie samolotu w Smoleńsku . Pogrzeb pary prezydenckiej odbył się 18 kwietnia w Krakowie. Kaczyńscy zostali pochowani w przedsionku krypty Józefa Piłsudskiego w katedrze na Wawelu.
Nie wszystkim podobała się taka decyzja. Tuż przed pogrzebem kilkaset osób protestowało w Krakowie przeciwko pochówkowi prezydenta na Wawelu. Uważali, że para prezydencka powinna spocząć na Powązkach w Warszawie. Ewentualna ekshumacja oznacza ponowny pochówek.
No i zabawa nad zmarłymi zaczyna się od początku.
Bojówki z kotwicami na bejsbolach, już szykują się do godnego uczestnictwa w kondukcie pogrzebowym, a zwolennicy teorii "poległych" już szykują gaz łzawiący na imprezę, aby każdy "za darmo" wylał troszkę łez nad trumnami pary prezydenckiej.
Kuźwa ale cyrk za nasze kase. (Wstęp na ponowny pogrzeb - wolny)
„Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy”
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

:( :niewiem:
Śmiać się czy płakać? :mur:
Zdrowy rozsądek podpowiada, że wiek emerytalny powinien być wydłużony lub bez zmian,(dla kobiet wiek przejścia na emeryturę identyczny jak dla mężczyzn, ale elastyczny. Chcesz wcześniej to dostajesz mniej) a ochrona pracownika przed zwolnieniem przed emeryturą, powinna być wydłużona.
Tyle zdrowy rozsądek
Sejmowe prace nad obniżeniem wieku emerytalnego na finiszu? - W ciągu dwóch najbliższych tygodni prezydencki projekt w tej sprawie zostanie przegłosowany w Sejmie - zapewniła w poniedziałek rzeczniczka klubu PiS i przewodnicząca sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny Beata Mazurek.
Za 1000 zł emerytury lub na bezrobociu, to ja ich mam w (;)
Sobie :cenzura: podnoszą a to uposażenia, a to przywileje. Pies im buzie lizał.
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Tymon
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:21
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Tymon »

Dobre. :hahaha1:
To i coś ja wkleję:

Obrazek
Jacek Kulałka
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:38
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Podwawa

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Jacek Kulałka »

Napiszę : a nie mówiłem?
W końcu ktoś napisał o tym o czym wszyscy wiedzą się nie bał. Brawo Policja.

Obrazek
Foto: Piotr Olejarczyk / Onet Policjanci apelują do premier Szydło
Przedstawiciele NSZZ Policjantów w Katowicach w liście do premier Beaty Szydło i szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka zarzucają rządzącym przyzwolenie na wybryki pseudokibiców i apelują o ochronę dla interweniujących policjantów. – Część polityków jako wzór patrioty przedstawia osobę noszącą szalik jednego z klubów, a zapomina o tych, którzy noszą godło na czapce – czytamy w liście do rządzących.
Pisaliśmy przecież tutaj na forum, o bandzie "prawdziwych patriotów PiS", którzy innym prawdziwym polakom i kibicom, "załatwili odmownie" mecz Legi i Realu. :dobani:
„Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy”
Awatar użytkownika
Orzeszek
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 22 maja 2015, 08:24
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Rudera - bo ruda
Kontakt:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Orzeszek »

Obrazek
Nie to żebym się czepiał lub był jakimś szowinistą, ale nie mają jakiegoś wizażysty pod ręką.
Przecież ta kobieta wygląda w tej fryzurze jak dinozaur. :(
Może ja się nie znam ale ;)
"Ubogi to ten, co ma i z nikim się nie dzieli."
Awatar użytkownika
mazowszanka
Karawanier
Posty: 1504
Rejestracja: 02 gru 2012, 18:28
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: mazowszanka »

Nie obrażaj dinozaurów :red card:
Magda M.


Nie podchodź do byka od przodu, do konia od tyłu, a do idioty...w ogóle.
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

Po rewelacjach "smoleńskich" i obnażaniu spisku imperialistów europejskich wobec Polski objawionych przez P Macierewicza na parę dni głos mi odjęło. Terapia szokowa widać.
Dzisiaj z okazji protestów kobiet małe rewelacje od głównego teologa medycznego PiS:
Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę, a przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę - takimi rewelacjami podzielił się z uczestnikami spotkania w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim prof. Bogdan Chazan. Był on gościem sympozjum "Profilaktyka, rozpoznanie przyczyn i leczenie niepłodności", zorganizowanym przez Katedrę i Klinikę Neonatologii Uniwersytetu Medycznego - donosi "Głos Wielkopolski".

Ja tam twierdze, że każdego może dopaść pomroczność jasna lub ciemna.
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Awatar użytkownika
Kajtek
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 27 wrz 2014, 07:42
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Kajtek »

Rodzice jednego z przedszkoli w województwie opolskim otrzymali ankietę, w której mieli się opowiedzieć odnośnie modlitw przed posiłkami. W związku z tym, że większość rodziców wyraziła zgodę, dyrekcja wprowadziła obowiązkowe modlitwy dla dzieci. Z taka sytuacją nie zgadza się część rodziców oraz fundacja Wolność od Religii.
Ja pierdziu, a z jakiej oni są religii? Bo z tego co mi wiadomo świniny nie podają w przedszkolu. :niewiem:
Awatar użytkownika
Demolka
Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 28 paź 2014, 10:06
Imieniny:

Re: Polityczny Hyde Park

Post autor: Demolka »

Wstrętni imperialiści z rasy niemieckiej jadą o dobrej zmianie jak po burej suce (bez urazy)
Niemiecka prasa dostrzegła skrupulatnie odnotowała fakt, iż minął właśnie pierwszy rok rządów Prawa i Sprawiedliwości na czele z premier Beatą Szydło. Oczywiście rok ten został przedstawiony w niemieckich mediach jako pasmo ciągłych porażek przeplatanych z łamaniem demokracji. Zmasowany atak machiny propagandowej nie pozostawia żadnych wątpliwości, że tak lansowana w ostatnim czasie negatywna opinia o polskim rządzie pozostanie na długo w pamięci niemieckiej opinii publicznej.
Pierwszą rocznicę rządu Beaty Szydło niemieckie mainstreamowe media wykorzystały do kolejnego zmasowanego ataku na Prawo i Sprawiedliwość. Zdecydowana większość niemieckich korespondentów w Polsce oraz lokalnych publicystów, którzy komentowali rok rządów PiS, nie zdołali zauważyć w dokonaniach obozu rządzącego ani jednej pozytywnej rzeczy. Zatem dla niemieckiego mainstreamu rok „pisowskiej” władzy to rok w zasadzie stracony.
Za niezależna.pl
Przyłączam się do akcji:
Jeszcze nie wiem :niewiem:
Zablokowany

Wróć do „Ważne tematy”