Czy Google nas kantuje?

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Imieniny: 0- 0- 0

Czy Google nas kantuje?

Post autor: Sławcio » 23 maja 2021, 22:13

Czy Google powinno zbierać podatki dla Ameryki i zarabiać na naszej pracy?
Prawo YouTube do zarabiania: YouTube ma prawo do generowania przychodów z tytułu wszystkich treści na platformie, a reklamy mogą pojawiać się w filmach z kanałów, które nie biorą udziału w programie partnerskim YouTube.
Tantiemy i pobranie podatku u źródła: przychody twórców, którzy mogą zarabiać, będą traktowane jako tantiemy w świetle prawa podatkowego Stanów Zjednoczonych, a Google będzie od nich pobierać podatki u źródła zgodnie z przepisami prawa.
Najnowsze wieści z poczty.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D

Awatar użytkownika
Ciok
Old Traveler

Re: Czy Google nas kantuje?

Post autor: Ciok » 23 maja 2021, 22:24

Jestem absolutnie za, żeby korpo płaciło podatki tam, gdzie zarabia czyli w Polsce. Nie dość, że nas k*rwa szpiclują na każdym kroku, to jeszcze każą nam za to płacić.
Tak właśnie wygląda wolność w USA
Nomadland
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Feniks
Forumowicz
Imieniny:

Post autor: Feniks » 24 maja 2021, 10:57

Z tego co przeczytałem, o super solidności i dbaniu o klienta może najwięcej napisać Irel.
Ja tylko napiszę, że reklamowanie usługi (Picassa), a potem zamykanie, bo nie przynosi kasy i zostawianie użytkowników z palcem w dupie to skurwysyństwo.
Wolę już sam komuś zapłacić niż zapłacić i dać się wydymać. Ale większość ćwoków myśli po polsku najpierw zapłaci, a potem się zastanawia, dlaczego go dymają

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier

Post autor: Sławcio » 13 lip 2021, 07:27

Feniks pisze:
24 maja 2021, 10:57
Z tego co przeczytałem, o super solidności i dbaniu o klienta może najwięcej napisać Irel.
Ja tylko napiszę, że reklamowanie usługi (Picassa), a potem zamykanie, bo nie przynosi kasy i zostawianie użytkowników z palcem w dupie to skurwysyństwo.
Wolę już sam komuś zapłacić niż zapłacić i dać się wydymać. Ale większość ćwoków myśli po polsku najpierw zapłaci, a potem się zastanawia, dlaczego go dymają
Może za ostro, bo co winni ludzie, że dali się oszukać. Ale oszustwo to oszustwo :red card:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne tematy”