MEDIA BEZ WYBORU

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nestor
Forumowicz
Imieniny:

MEDIA BEZ WYBORU

Post autor: Nestor » 10 lut 2021, 11:01

MEDIA BEZ WYBORU

Tu powinien być Twój ulubiony serwis internetowy. Dzisiaj jednak nie przeczytasz tu żadnych treści. Przekonaj się, jak będzie wyglądać świat bez niezależnych mediów. Ruszyła akcja Media bez wyboru. Przeczytaj nasz list otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej. Dla nas najważniejsze jest, abyś TY miał wybór. Dziękujemy użytkownikom i partnerom handlowym za zrozumienie i wsparcie.
Zamknęły nas kurwy w domach, na ryje kazali założyć kagańce, a teraz zabierają nam okno na świat, dając w zamian propagandę sukcesu i zamordyzm.

Cały apel tutaj:https://www.onet.pl/
Polska, co za piękny kraj, jestem za stary żeby być sędzią, ale dość młody, by śpiewać - wokalista Rolling Stones Mick Jagger (74 l.)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Karawanier

Re: MEDIA BEZ WYBORU

Post autor: Agnieszka » 10 lut 2021, 11:46

Tragedia co te łajdaki planują.
Nie obchodzę urodzin.
Przestało mnie interesować "czy gefizyk ma buty"
Nie ma? to za 500+ niech sobie kupi. Mi nie dali. :P

Tymoteusz
Forumowicz
Imieniny:

Post autor: Tymoteusz » 10 lut 2021, 22:26

Najpierw zamknęli nas w domach i założyli kagańce. Potem nas okradali w imię pandemii. Teraz kradną nam wolność wypowiedzi a kobietom wolność wyboru. Na koniec zabiorą nam wolną prasę i telewizję.
Folwark zwierzęcy w czystej postaci.

sum
Karawanier
Imieniny:

Post autor: sum » 27 lut 2021, 15:26

Szczere wyrazy współczucia dla wszystkich którym zabrano media reprezentujace ich interesy i poglądy, zamknięto w domach, zabroniono skrobanek na żądanie, straszy ich się reformą wymiaru sprawiedliwości albo utrudnieniem vatowskich geszeftów a na dodatek muszą w mediach oglądać zadowolonych z tego obywateli.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Karawanier

Post autor: Agnieszka » 27 lut 2021, 23:35

sum pisze:
27 lut 2021, 15:26
Szczere wyrazy współczucia dla wszystkich którym zabrano media reprezentujace ich interesy i poglądy, zamknięto w domach, zabroniono skrobanek na żądanie, straszy ich się reformą wymiaru sprawiedliwości albo utrudnieniem vatowskich geszeftów a na dodatek muszą w mediach oglądać zadowolonych z tego obywateli.
Faktycznie jest to dołujące i z wolnością mam mało wspólnego. :mur:
Nie obchodzę urodzin.
Przestało mnie interesować "czy gefizyk ma buty"
Nie ma? to za 500+ niech sobie kupi. Mi nie dali. :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne tematy”