Śląskie, Jura, Olsztyn, - Brzozowy zakątek

Awatar użytkownika
Jacek
Karawanier
Posty: 833
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:32
Lokalizacja: Mam tak samo jak Ty
Kontakt:

Śląskie, Jura, Olsztyn, - Brzozowy zakątek

Post autor: Jacek »

Karawanierzy tu byli
Karawanierzy wybierający się do Olsztyna mogą się zatrzymać na polu namiotowym „Brzozowy Zakątek” ul. Polna 49
GPS 50.7481 N 19.26610 E lub 50º44’51,54” N 19º15’42,76”
Gil Teresa
ul. Polna 49, 42 - 256 Olsztyn
tel. 0 506 636 386


W naszym gospodarstwie znajduje się drewniana altana wykonana z balii drewnianych, w której można miło odpocząć nawet w czasie deszczu.
Goście mogą skorzystać z grilla oraz wydzielonego miejsca na ognisko.
W ogrodzonym dużym terenie można bezpiecznie zaparkować samochód.

Naszym gościom proponujemy odpoczynek w pięknej miejscowości Olsztyn znanej z wielu atrakcji turystycznych m. in. ruin średniowiecznego zamku. Zapraszamy do zwiedzania zabytków Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Szlaku Orlich Gniazd, Warowni Jurajskich, Rezerwatu Sokolich Gór i znajdujących się tam jaskiń.
Przyzagrodowe pole namiotowe i campingowe
W naszej ofercie znajduje się przyzagrodowe pole namiotowo-campingowe z osobnym kompleksem sanitarnym. Istnieje możliwość biesiadowania przy ognisku, grillowania oraz miłego wypoczynku w zacisznym zagajniku sosnowym.


Nie wyrażam zgody na kopiowanie na inne fora i portale..
Najciekawsze jest za widnokręgiem
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2265
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Śląskie, Jura, Olsztyn, - Brzozowy zakątek

Post autor: Irel »

Jezeli chodzi o karawanierow, którzy byli w "Brzozowym zakątku" to konkretnie bylem ja i to znacznie przed sezonem. Co prawda z planowanego w maju spotkania, które mialo się w "Brzozowym zakatku" odbyć, nic nie wyszło, ale mam nadzieję, że w przyszlości na pewno dojdzie do skutku. Nie skojarzyłem co prawda awatara i nicka (Jacek) bo rozmowę prowadzilem prawdopodobnie z Agatką ( jako para dla Jacka) :D , ale teraz juz wiem kim jesteś. Jest nam miło, że zainteresowaleś się naszym forum, a miejsce o którym piszesz jest naprawde fajne i godne polecenia. :ok:
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
Jacek
Karawanier
Posty: 833
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:32
Lokalizacja: Mam tak samo jak Ty
Kontakt:

Re: Śląskie, Jura, Olsztyn, - Brzozowy zakątek

Post autor: Jacek »

:D :ok:
Tak to prawda. :ok: Kolega Teurgus był.. ja tylko dodałem do fajnych i sprawdzonych miejsc... :ok:

Byłem w Olsztynie i mieszkałem agro-turystyce. Polecam dla bezprzyczepowców/kamperowców. Dużo fajnych miejscówek.
Najciekawsze jest za widnokręgiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”