Portugalia

Regulamin forum
Tworzenie "Nowego Tematu" - Schemat
Kraj/Kraina geograficzna lub administracyjna/Miejscowość/nazwa kempingu lub miejsca postojowego

W temacie opis miejsca lub szczególne warunki korzystania
Jeżeli brak jakiegoś kraju lub jest jakiś problem, proszę o kontakt z Administratorem

Kopiowanie, linkowanie, powielanie w całości i w części, bez zgody Administratora Forum -ZABRONIONE
Darek1968
Forumowicz

Portugalia

Post autor: Darek1968 » 09 kwie 2013, 13:35

a te w Portugalii

1. www.turiscampo.com/en/ najlepiej wyposażony chyba na jakim byłem, cena odpowiednio wysoka i trzeba dojechać komunikacją miejską do centrum, ale połączenie bardzo dogodne a Lagos to bajeczne miejsce polecam do wyboru rejs większą łódką do delfinów lub po grotach w klifie mniejszą, no i niesamowitą knajpkę w porcie rybackim, dają dobrze zjeść, trudno o miejscówkę, więc jak dają od 12 jeść trzeba być od razu, bo potem ciężko o wolne miejsce.

2. www.lisboacamping.com/camping-uk.htm niedaleko wielkie centrum handlowe, trochę za mało autobusów do centrum, polecam tramwaj 28, fajna wycieczka, basen, camping tarasowy, wysoki poziom i nieduża cena

3. Fatima parking oczywiście już polecany.

4. www.campingmilfontes.com/ trochę gorszy od pozostałych, ale miejscowość piękna, masa turystów, zimny brrr ocean dojazd kolejką szosową sprzed campingu, fajny basen
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 14:13 przez Darek1968, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Pesymista to ktoś, kto postawiony przed wyborem z dwojga złego - wybiera oba. Oscar Wilde (1856-1900)

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Imieniny: 0- 0- 0

Re: Portugalia

Post autor: Sławcio » 09 kwie 2013, 13:56

Darku? czy wieczorami włóczyłeś się może po knajpkach Lizbony?
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka. Mam za to inną Devilną Hondę. :D

Darek1968
Forumowicz

Post autor: Darek1968 » 09 kwie 2013, 14:04

niestety nie, mam dzieci, ale w dzień tak:) bardzo dobrze dają jeść, piwo słabe, ale winko prima sort, wódki lub podobnych nie piłem:) kiedyś jak pojedziemy z żoną sami to pewnie tak, ale zakochaliśmy się w Lizbonie i w Portugalii to o niebo lepsze miejsce na wakacje niż Hiszpania, naszym zdaniem ;) a sama Lizbona ma ten klimat, chociaż w nocy poza głównymi ulicami może być niebezpiecznie a knajpki są klimatyczne oraz bardzo życzliwa obsługa
Obrazek

Pesymista to ktoś, kto postawiony przed wyborem z dwojga złego - wybiera oba. Oscar Wilde (1856-1900)

Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Imieniny: 0- 0- 0

Post autor: Sławcio » 09 kwie 2013, 15:57

Zawsze w zaułkach straszy.
Ale raczej chodzi o te większe i bezpieczne.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka. Mam za to inną Devilną Hondę. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „EUROPA”