UWAGA. Jak co roku na początku grudnia, Administracja przeprowadza "gry i zabawy serwerowe ". W tym roku w związku, że to już trzecia firma hostingowa, która przejmuje nasze dzieło (FORUM) w ciągu sezonu, przewidujemy ostre walki (dłuższe przerwy w działaniu forum). Jeżeli zamknięty będzie dłużej serwis, to informacje będą się ukazywać na naszej stronie fejsbukowej.
Przypominam, że właściciel i administracja nie zamykają Karawaniera, a za utrudnienia PRZEPRASZAJĄ

Świętokrzyskie -Sandomierz-Camping "Browarny"

Kopiowanie, linkowanie, powielanie w całości i w części, bez zgody Administratora Forum -ZABRONIONE
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

Świętokrzyskie -Sandomierz-Camping "Browarny"

Post autor: Irel » 17 sie 2014, 15:30

Camping „Browarny” w Sandomierzu
ul. Żwirki i Wigury 1 (GPS N 50,68010 E 21,75502)
będący własnością Panów Wojciecha i Jakuba Majsaków. Camping położony w obrębie Starego Miasta, nieopodal rzeki Wisły. Dojazd do campingu jest bardzo dogodny i prosty, gdyż ulica Żwirki i Wigury jest jednocześnie drogą krajową nr 79 i 77. Teren jest częściowo zadrzewiony, płaski z przewagą trawy. Na terenie kempingu wydzielone są utwardzone parcele dla przyczep i kamperow, ze skrzynkami przyłączeniowymi do prądu. Camping posiada nowoczesny węzeł sanitarny,miejsce zrzutu nieczystości, kuchnię turystyczną, świetlicę, plac gier i zabaw, możliwość grillowania, palenia ogniska i łowienia ryb oraz dostęp do internetu. Udzielane są zniżki dla dzieci, studentów, emerytów oraz członków zrzeszonych w klubach i federacjach caravaningowych.Dojście pieszo do Rynku Starego Miasta jest bardzo dogodne ( kilka minut pieszo). Właściciel campingu po zameldowaniu, każdemu turyście daje bezpłatny plan starego miasta, który ułatwia zwiedzanie. W WC, natryskach i innych obiektach panuje wręcz sterylna czystość, a gorąca woda jest całodobowo). Po drugiej stronie drogi zlokalizowany jest sklep Carefour w którym można zaopatrzyć się w żywność. Właściciel bardzo grzeczny i życzliwy dla gości. Uwaga! ceny za wszystkie udogodnienie dość wysokie.
Kemping w Sandomierzu
Obrazek
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości

hologenus
Imieniny:

Re: Camping "Browarny" w Sandomierzu

Post autor: hologenus » 26 sie 2014, 11:40

Chyba kiedyś od znajomego słyszałem o tym Campingu. Słyszałem same superlatywy, jednak cena nie była niska. Więc jak dla mnie, odpada :p

Awatar użytkownika
mazowszanka
Karawanier

Post autor: mazowszanka » 26 sie 2014, 19:55

Hologenusie drogi, może napiszesz coś o sobie w powitalni ?
Magda M.

Nie podchodź do byka od przodu, do konia od tyłu, a do idioty...w ogóle.

Awatar użytkownika
prof-os
Forumowicz

Post autor: prof-os » 26 sie 2014, 21:32

A ja mam zgoła inne mniemanie o jednym - nie pomne którym z włascicieli. Bedąc przejazdem z Kazimierza do Zębu k/Zakopanego osobowym, miałem wątpliwą przyjemność z jednym z tych panów w Browarnym. Zachowywał się jak "chytra baba z Radomia", a jego urok przypominał mojego sznaucera który próbuje gryźć wszystko co mu w zęby wpadnie. Z tego powodu nie zostałem by zwiedzić Sandomierz, który naprawdę jest piękny( byłem tam pół roku w wojsku) - szkoda. Sądzę, że był to wynik braku konkurencji. A warunki może i dobre, ale na campingu pamiętam było sporo komarów. Jest problem bo podobno do Sandomierza nie wolno wjechać camperem - choć jest to wiadomość zasłyszana i wcale nie musi być prawdziwa. Są to jednak moje oceny, ktoś inny jednak może być przekonany o wyjątkowym campingu i wręcz zjawiskowych właścicielach. Tak czy inaczej warto zobaczyć Sandomierz 516

Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

Post autor: Irel » 26 sie 2014, 22:30

prof-os pisze:A ja mam zgoła inne mniemanie o jednym - nie pomne którym z właścicieli.
Proszę zauważyć, że opisując ten kemping nie oceniałem go, tylko przedstawiłem warunki na nim panujące. Ocenę pozostawiając użytkownikom. Faktem jest, że alternatywy dla "Browarnego" w pobliżu starego miasta nie ma, co niestety wykorzystuje właściciel.
prof-os pisze:podobno do Sandomierza nie wolno wjechać camperem - choć jest to wiadomość zasłyszana i wcale nie musi być prawdziwa
Jest to informacja całkowicie nieprawdziwa. Oczywiście jak w wielu miastach, są ograniczenia tonażowe dla pojazdów, szczególnie w obrębie starego miasta i to powoduje że kamperem się tam nie wjedzie. Nie ma jednak jakichś zakazów wjazdu kamperów. W tej plotce jest jednak ziarenko prawdy. Kilka lat temu, właściciel kempingu wystąpił do władz miasta z wnioskiem o wykorzystanie tamecznej Straży Miejskiej do karania turystów karawaningowych, którzy zatrzymują się w mieście , a nie na jego kempingu. Przetoczyła się na ten temat dość zażarta dyskusja na CT, której konkluzją było bojkotowanie tego kempingu przez CT. Również władze Sandomierza nie zgodziły się na uczestniczenie w tym poronionym pomyśle. Właściciel wtedy nieco zmiękł, co nie znaczy że obniżył ceny. Niestety wszędzie, gdzie brakuje konkurencji sytuacja jest podobna i "Browarny" nie jest żadnym wyjątkiem.
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości

Awatar użytkownika
Brat
Karawanier

Post autor: Brat » 27 sie 2014, 09:58

Stałem tam kilka dni z wnuczkami w ub. roku ... Pełna zgoda, zarówno z opisem warunków jak i z odczuciami kolegów.
Marian

maćki
Forumowicz
Imieniny:

Post autor: maćki » 28 sie 2014, 08:24

Czegoś nie rozumiem...Najpierw właściciel jest grzeczny i miły,następna wypowiedż zgoła odmienna,potem Teurgus stwierdza że jednak miły niekoniecznie jest owy właściciel-a konkluzja Brata-że się zgadza z kolegami-zrobiła mi galimatias w głowie.Bo jeden kolega jest na tak-a drugi i kolejny na nie...A jechać tam gdzie gburek zarządza to tak niefajnie...

Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Kontakt:

Post autor: Irel » 28 sie 2014, 09:04

maćki pisze:.Najpierw właściciel jest grzeczny i miły,następna wypowiedź zgoła odmienna,potem Teurgus stwierdza że jednak miły niekoniecznie
Teurgus pisze:Właściciel campingu po zameldowaniu, każdemu turyście daje bezpłatny plan starego miasta, który ułatwia zwiedzanie
Proszę jeszcze raz przeczytać mój post. W żadnym miejscu nie napisałem, że właściciel jest miły, bądź niemiły. Opisałem miejsce tak jak ono wygląda, bez komentowania stanu tego miejsca i zachowania właściciela. Pozostałe informacje, które dotyczą sposobu w jaki właściciel chciał ułatwić sobie zarabianie, dotyczą tylko jego i władz miasta. Nie przekładają się w żaden sposób na obsługiwanie gości.
Informacja o tym i innych kempingach nie jest ich rekomendacją. Wskazuje tylko możliwość skorzystania z ich usług. Oceny ludzi którzy tam byli, są ich ocenami subiektywnymi, za które ja, jako założyciel tematu nie ponoszę odpowiedzialności. To czy z danego kempingu chcesz skorzystać czy nie zależy tylko od Ciebie. Informacje tutaj zawarte mogą być jedynie pomocą w podjęciu decyzji.

Darek1968
Forumowicz

Post autor: Darek1968 » 28 sie 2014, 09:41

Irek wie, że znam ten camping... ceny no cóż... właściciel dostosował do cen w mieście za noclegi, cenę rekompensuje po drugiej stronie ulicy giełda owocowo-warzywna, gdzie po taniości można zakupić nie tylko warzywa i owoce, ale dosłownie wszystko a to obniży cenę wyjazdu... a Sandomierz jest piękny, jak dla mnie piękniejszy od Kazimierza i to sporo, no ale ja obiektywny nie jestem :)

acha właściciel daje kod do furtki od strony miasta i przejście na stary rynek to wspinaczka już praktycznie tylko po schodkach
Obrazek

Pesymista to ktoś, kto postawiony przed wyborem z dwojga złego - wybiera oba. Oscar Wilde (1856-1900)

Awatar użytkownika
Brat
Karawanier

Post autor: Brat » 28 sie 2014, 10:37

Dla uzupełnienia mojej wypowiedzi: Człowiek mnie obsługujący (nie wiem czy właściciel czy pracownik) oschły raczej, taki - rzekłbym - sklepowy z GS-u w latach osiemdziesiątych ;) ... a opis Teurgusa precyzyjny i jasny. Kemping niezły jeśli chodzi o infrastrukturę, dobry, jeśli chodzi o położenie. Niedobry - bo jedyny ... zawsze brak konkurencji jest niedobry z punktu widzenia klienta.
Marian

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świętokrzyskie”