UWAGA. Jak co roku na początku grudnia, Administracja przeprowadza "gry i zabawy serwerowe ". W tym roku w związku, że to już trzecia firma hostingowa, która przejmuje nasze dzieło (FORUM) w ciągu sezonu, przewidujemy ostre walki (dłuższe przerwy w działaniu forum). Jeżeli zamknięty będzie dłużej serwis, to informacje będą się ukazywać na naszej stronie fejsbukowej.
Przypominam, że właściciel i administracja nie zamykają Karawaniera, a za utrudnienia PRZEPRASZAJĄ

STREFA GRUP TEMATYCZNYCH (kliknij "tutaj" a zobaczysz regulamin działu)

Regulamin forum
- Dział STREFA GRUP TEMATYCZNYCH jest działem skupiającym inne grupy,

- Każdy Grupa ma swój odrębny zamknięty ( określa Administrator) dla innych dział.

- W ramach jednego działu , jego użytkownicy mogą zakładać dowolną ilość tematów widocznych tylko im ( określa Administrator). Zawartość stricte karawaningowa, nie prywatna grupy, musi być zawarta w pozostałych działach dostępnych dla wszystkich.

- W zamkniętych działach mogą być poruszane tylko wewnętrzne sprawy danej grupy.

- Moderator Grupy Tematycznej bierze pełną odpowiedzialność za pilnowanie przestrzegania regulaminu całego forum oraz regulaminu działu i zobowiązuje się zgłaszać administratorowi wszelkie problemy z tym związane.

- Moderatorzy jednego klubu nie mogą by być moderatorami innego.

- Wstęp do wszystkich zamkniętych Grup Tematycznych ma tylko administrator.

- Administrator nie będzie ingerować całkowicie w moderację czegokolwiek w działach grupowych bez wyraźnej prośby moderatora danego Grupy, jednakże zastrzega sobie prawo do ingerencji w przypadku wyraźnych zaniedbań ze strony moderatora lub innych poważnych naruszeń regulaminu.

- Moderator Grupy może zostać odwołany przez administratora.

- Ilość klubów w dziale zamkniętym może być nieograniczona.

- Każdy użytkownik może wystąpić do administratora o utworzenie Nowej Grupy Tematycznej jeżeli zbierze 10 chętnych osób do założenia prywatnej grupy autonomicznej.

- Nazwa Grupy Tematycznej i jego widoczność tworzona jest wg. preferencji jego założyciela.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Camino
  Dział ograniczony tematycznie, poświęcony dyskusjom na tematy religijne. Moderatorem grupy jest Irel. Udział w grupie jest dobrowolny i nie jest oparty na żadnych zasadach rekrutacji oprócz zgłoszenia chęci uczestnictwa do moderatora grupy. W grupie obowiązuje ogólny regulamin forum i działu.
  103 Tematy
  546 Posty
  Ostatni post Re: Polityka i kler
  autor: Auror Wyświetl najnowszy post
  21 lip 2019, 18:27