Moja przyczepa

Nasze kampery, przyczepy, holowniki, namioty, rowery, konie, bryczki, wigwamy itp. itd. Tym czym podróżujemy i lubimy się pochwalić.
Regulamin forum
Proszę pamiętać o braku anonimowości w sieci i wynikających z tego zagrożeniach. Wszelkie fotografie, informacje podajecie Użytkownicy forum na
"wyłączną, własną odpowiedzialność".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2409
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Moja przyczepa

Post autor: Irel »

Pomysłowy Dobromir lepiej by tego nie wymyślił 21as :gratulacje:
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

Czysty przypadek. Wylewałem, wyciskałem resztę niedopitego (z poprzedniego dnia) soku przez mojego wnuczka i wtedy ,,zaświtała" mi taka myśl, że może uda się jedno do drugiego dopasować - i udało się. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

W zeszłym roku w Bieszczadach ,,moja markiza” zaczęła powoli się degradować, rozpadać. Był to jej dziewiąty i ostatni wyjazd z przyczepą. Parę dni temu jak wyjąłem ją z torby aby przenieść wymiary potrzebne do uszycia nowej to zaczęła się już w rękach rozpadać. ----- Nowa jest już uszyta, czeka na rozpoczęcie nowego sezonu (czerwiec/2026), …. czas leci, jest nieubłagany. Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

fotka c.d.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

fotka c.d.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Bożydar
Forumowicz
Posty: 396
Rejestracja: 05 kwie 2015, 08:36
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Gąbin

Re: Moja przyczepa

Post autor: Bożydar »

Przygotowania do sezonu widzę idą pełną parą.
Pozdrawiam Bożydar
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

Sezon 2026 rozpoczęty, przyczepa po zimie umyta, ogarnięta. Pobyt na łonie natury od czwartku do niedzieli – trochę za szybko zleciało. Pozdrawiam. Sezon 2026 rozpoczęty, przyczepa po zimie umyta, ogarnięta. Pobyt na łonie natury od czwartku do niedzieli – trochę za szybko zleciało. Pozdrawiam.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wygląda na to, że fotek już nie będę mógł załączać do tekstu - powód to razmiar ,,,,,
Awatar użytkownika
Dorota
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 25 cze 2015, 19:23
Imieniny:

Re: Moja przyczepa

Post autor: Dorota »

A większe robisz czy co?
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

Dorota pisze: 08 maja 2026, 14:01 A większe robisz czy co?
Robię o dość dużym rozmiarze zdjęcia (tak około 9 MB) i pomimo zmniejszenia zdjęcia do około 600 KB nie mogę już załączyć go do posta, wcześniejsze pojedyncze załączałem bez problemu – noo… trudno. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 4027
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Moja przyczepa

Post autor: Sławcio »

test .......
Frans2.PNG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to mniejszość niemiecką. :D
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 4027
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Moja przyczepa

Post autor: Sławcio »

Poniżej 2 mega dodaje aż miło. Sprawdź dokładnie co się zmieniło, że nie możesz dodawać zdjęć. Spróbuj dodawać w innych tematach.
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to mniejszość niemiecką. :D
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

Prawdopodobnie coś musiałem robić nie tak, że nie mogłem ,,wklepać fotki. – już jest ok. Fotka zrobiona podczas majowego długiego weekendu. Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2409
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Moja przyczepa

Post autor: Irel »

A gdzie ta fotka była zrobiona? Może napisz coś więcej na temat majowego weekendu
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
Awatar użytkownika
heinrich12
Forumowicz
Posty: 345
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:50
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja przyczepa

Post autor: heinrich12 »

Fotka miała być załączona do mojego wcześniejszego wpisu z dnia 04 maja 26r. – niestety wtedy nie mogłem jej załączyć z nieznanych mi przyczyn. ---- Miejsce widoczne na fotce to spora posesja naszej babci około 50 km od Wrocławia (blisko Milicza). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Irel
Regionalista
Posty: 2409
Rejestracja: 04 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Jura Północna
Kontakt:

Re: Moja przyczepa

Post autor: Irel »

Udzielenie mi odpowiedzi o 4,54, odnośnie braku pełnej informacji gdzie byłeś, wywołało wyrzuty sumienia i skutek - pobudka o dzkiiej porze :hahaha1: :haha: :D
Kiedy szereg uzurpacji zdradza zamiar wprowadzenia władzy despotycznej, to słusznym jest odrzucenie takiego rządu.1776r Deklaracja Niepodległości
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze szałasy”