WOŚP 2018

Czasami są poruszane, na Naszym Forum tematy ważne, które trzeba specjalnie podkreślić i pokazać.
Regulamin forum
O "Ważnych Tematach" decyduje Administracja Forum.
ODPOWIEDZ
Karol i Renata
Forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 25 gru 2012, 20:29
Lokalizacja: podbeskidzie

WOŚP 2018

Post autor: Karol i Renata »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

Obrazek
© PAP/Leszek Szymański Oklejanie samochodów serduszkami, podczas 24. Finału WOŚP na Placu Defilad w Warszawie

Pamiętacie, jak w zeszłym roku "Wiadomości" TVP wymazały serduszko Orkiestry z kurtki posła PO?
To drobna kosmetyka w porównaniu do tego, o co teraz politycy opozycji podejrzewają władze TVP Info.
Ich zdaniem, stacja nie wyemituje porannego programu "Woronicza 17" na żywo, by uniknąć tematu 26. Finału WOŚP.
Rzecznik PSL Jakub Stefaniak przyznaje w rozmowie z Fakt.24, że jeśli ta informacja jest prawdziwa, "to jest to nikczemne"
Przed rokiem, kiedy grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w głównym wydaniu "Wiadomości" poświęcono jej dokładnie 14 sekund.

Z kolei w innym materiale wypowiadał się poseł Arkadiusz Myrcha. Jak zauważył na Twitterze Piotr Witwicki, z kurtki parlamentarzysty zniknęło orkiestrowe serduszko. Poseł twierdzi, że miał je przyklejone przez cały czas.

Tamta manipulacja spotkała się z ostrą krytyką. Niewzruszony pezes TVP Jacek Kurski kpił wtedy, że "tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba".
...ale choćbyś przekroczył 50-tkę dnia pewnego i kiepski miał nastrój , to rób wszystko co tylko na świecie dozwolone do lat 18-stu...
Karol i Renata
Forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 25 gru 2012, 20:29
Lokalizacja: podbeskidzie

Re: WOŚP 2018

Post autor: Karol i Renata »

Wspieram WOŚP - wspieraj i Ty :serce:

Obrazek
...ale choćbyś przekroczył 50-tkę dnia pewnego i kiepski miał nastrój , to rób wszystko co tylko na świecie dozwolone do lat 18-stu...
Czika
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 26 gru 2014, 07:57
Imieniny:

Re: WOŚP 2018

Post autor: Czika »

– U nas nie ma podziału na kiboli i kibiców, na panie niosące artefakty ONR na narodowych demonstracjach i uczestniczki Przystanku Woodstock oddające krew. Gdy ktoś chce pomagać, to pytamy go o imię, a nie o poglądy, religię czy przynależność polityczną – mówi nam w rozmowie Jurek Owsiak. Dziś 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Awatar użytkownika
mazowszanka
Karawanier
Posty: 1504
Rejestracja: 02 gru 2012, 18:28
Lokalizacja: Mazowsze

Re: WOŚP 2018

Post autor: mazowszanka »

Wsparłam.
Magda M.


Nie podchodź do byka od przodu, do konia od tyłu, a do idioty...w ogóle.
Awatar użytkownika
Auror
Forumowicz
Posty: 461
Rejestracja: 30 lis 2014, 18:24
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Brochów
Kontakt:

Re: WOŚP 2018

Post autor: Auror »

Karol i Renata pisze:Wspieram WOŚP - wspieraj i Ty :serce:

Obrazek
Wspieram
"Gdybym wiedział, że za 500 zł kupię sobie powrót totalitaryzmu, to jadłbym suchy chleb"
Awatar użytkownika
Marek LU
Forumowicz
Posty: 1484
Rejestracja: 12 paź 2014, 00:37
Lokalizacja: Lublin

Re: WOŚP 2018

Post autor: Marek LU »

Moich wpisów proszę nie traktować poważnie, wywodzę się i jestem z najgorszego sortu Polaków

Obrazek
Jacek Kulałka
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:38
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Podwawa

Re: WOŚP 2018

Post autor: Jacek Kulałka »

Ten cyrk polityczny o WOŚP, nad łóżkami chorych i słabych przypomina mi scenę z komediodramatu Marka Koterskiego „Dzień świra”.
Czyli dyskusję polityków:
„Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza”.

Dziś najmojszą racją wykazał się szef tygodnika „W Sieci”, Jacek Karnowski, który na Twitterze pisze, że sprzęt fundowany przez nie powinien być oznaczany serduszkami, aby „nie pałować tych, którzy nie mogą znieść agresywnego i ideologicznego słowotoku pana Jerzego”.
Innymi słowy: po to, żeby odpolitycznić Orkiestrę. Ale, kto jak nie pan Jacek Karnowski i inni publicyści z prawej strony, zrobił z WOŚP zbrojne ramię cywilizacji śmierci? Kto, jeśli nie oni nakręca od paru lat niechęć do fundacji, przekonuje, że Owsiak działa w myśl szatańskiego planu rozbicia narodu polskiego? Kto przykleja go do tzw. totalnej opozycji jeśli właśnie nie oni? Mam nadzieję, że nikt nie weźmie na serio pomysłu zdzierania ze sprzętu medycznego serduszek z logo WOŚP. Ale, nie chwalmy dnia przed zachodem.
Dzień świra jeszcze się nie skończył.

Kurka. Hitler też nie mógł znieść że ktoś jest przed nim. Tu to samo. Owsiak zbiera a ich mają w dupie. Dobry powód żeby dokopać Orkiestrze.
„Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy”
Awatar użytkownika
Sławcio
Karawanier
Posty: 3977
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:44
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Mazowsze

Re: WOŚP 2018

Post autor: Sławcio »

Niestety ja także zauważam pełzającą faszyzację naszego społeczeństwa.

Owsiak "górą" :ok:
Pozdrawiam Sławek
Nie mam już Viaderka i Devilnej Hondy. Mam za to inną Suzi. :D
Awatar użytkownika
Ministro
Forumowicz
Posty: 540
Rejestracja: 29 cze 2014, 12:37
Imieniny: 0- 0- 0
Lokalizacja: Ołtarzew
Kontakt:

Re: WOŚP 2018

Post autor: Ministro »

Sławcio pisze:Niestety ja także zauważam pełzającą faszyzację naszego społeczeństwa.

Owsiak "górą" :ok:
Faszyzację i owszem, nowych politycznych eylit rządzących Polską.
Ja poglądów nie zmieniam i nadal jestem wierzący. Ale kłamstwa, obłudy kumoterstwa i innych ostatnio występujących zjawisk nie "trawię" :dobani:
Najbardziej zajadły ostatnio na Owsiaka, jest nasz piękny trybun sprawiedliwości Jaki NIjaki.
Władza tak mu jebne..ła w dekiel, że teraz Dzierżyński niech się boi bo go Jaki osądzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne tematy”